Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28.07.2015, 01:13   #11 (permalink)
KaRaqiZz
BaHaRamaZaN

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 2014 Aşk Mektupları, Sevgiliye Aşk Mektupları, Orjinal Aşk Mektupları, Sevgi Mektupları

Başucumda Aşk

aşkımmmmmmmmmmmmmmmmm bu bizim 3.kitabımız değil ama yinede başlığını başucumda aşk 3 koydum. Sen benimmmm hayatıma girdiğin zaman bir farklı oldummmm farklı hissettimmmm ilk defa böyle hissettim gerçekten Elektirik mi aldım ne olduysa artık bir ay boyunca sana açılamadım sen karşı mağazada çalışıyorsun bende her boş bulduğum vakit gözümü senden alamıyordum artık bana yeter gözün bozulacak bakma diye uyarırlardı ama yapamıyordum gözümü senden alamıyordummm.sonunda sana Çıkma teklifini bi şekilde ettim sen benim Çapkın olduğumdan dolayı kabul etmedin ilk başta ama ben senden sadece bir şans ver seni pişman etmeyecem dedim ve çooook şükür sana bin kere teşşekkür ederim bana bu şansı verip bu aşkı bana yaşattığın için.Ömürlük yarimmmmmmmmmmmmm sen şimdi istanbuldasın ben burda içim içimi hergün yiyor ne yapıyor ne ediyor acaba diye.bugünlerde çoooooooooook tartışıyoruz aşkımmmmmmmmmmmmmmm ama ben seni canımdannnnnn çooook seviyorummmmmmmmm sen benimmmmmmmmm ilk göz ağrımsın sen benimmmmm ÖMÜRZADEMsinnnnnn senin saçının teline hiçbirşeyi değişmem kurban olduğummmmmmmm güzel karımmmmmmmmmmmmm beni çooooooook sev olur mu çoooooook sev çünkü ben sana çoooooooooook aşığımmmmmmmmmmmm