Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31.07.2015, 11:03   #1 (permalink)
YeşiL6

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Aşk Dokundu Yüreğime - Mahmut Enes Yücel Kitap Tanıtım

Aşk Dokundu Yüreğime - Mahmut Enes Yücel Kitap Tanıtım

Bilmiyorum; Belki de yanılıyorumdur, ama! Aşk benim için bahar yağmurları altında yürümek ve ıslanmaktır. Yağmur sonrası toprak kokusunu teneffüs etmektir. Aşk! Gün gelir; Bir çiçeği gördüğünde ona tebessümle yaklaşmak, onu sevmek ve koklamaktır. Bazen seher vakti güneşin doğuşunu izlemek, bazen Allah'ın yarattıklarına hayran olmak; En önemlisi de, kaderini düşünüp onun hayaliyle mutlu olmaktır. Seni sevgiliye ulaştıran gönül yolculuğudur aşk ve sevgiliye tatlı bir bakış kondurup, bir demet çiçek verip, Seni Seviyorum demektir. Öyle ki haddizatında, Aşk' ın en güzel hali de sevmektir bence! Aşk! Çoğu zaman: Yürekleri özüne döndürmektir. Her şeye rağmen niyesiz ve amansız sevinçlerle yüreğimizi doldurmaktır. Her şeyi bir hikmete mazhar olduğunu bilerek yaşamaktır. Unutmayalım ki, her günümüzü son günümüz bilerek yaşamaktır Aşk! Sahip olduğumuz bütün değerin güzelliğine müptela olmak ve o değeri bize bahşeden Allah' a aşk- ı muhabbet duyarak şükretmektir Aşk! Dilerim Allah' dan sizinde yüreğinize "Aşk Dokunsun" ve hayatı gül tadında gül kokusunda
(Tanıtım Bülteninden)

YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla