Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11.08.2015, 22:30   #39 (permalink)
KaRaqiZz
BaHaRamaZaN

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Asker Sevgiliye Aşk Mektupları 2015, Asker Aşık Mektupları, Asker Mektupları

Ben ecem 25 yaşındayım .hayatını bu vatan ugruna adamış bir babanın tek kızıyım.

Şimdi camdan bakıyorum öyle hınca hıç bir kalabalık varki heryer acı bir ezgiye bürünmüş

Babamsa kırmızı bayraga sarıp sarmalamışlar herkes babama bakarak agıt yakıyordu

Annemin gözyaşlarını

Neneminoglum diye feryatlarını

Dedemin kanını nasıl kustugunu berrak bir şekilde görüyordum

Haber spikeride elindeki metal parçasına benim camdan baktıgımı ve hiç birşey anlamadıgımı söylüyordu. Olurmu be abi gel sen onu benim içime sor.evet aglamıyorum aglayıpta bak şehidin kızını babasız bıraktık diye güldürecek miyim aglamam asla

Sadece minik hayalerimle düşlerim yerle bir oldu parkta gezmelerimiz babamın beni boynuna alıp sahile gitmelerimiz yarım kaldı.olsun ama buyaralar zamanla kapanacak acı izleriyle beraber

Tabiki anlıyorum muhabir amca kalp agrısı nasıl olur kırmızı bayragın altında baban olunca

Tabiki anlıyorum aslan yürekli babam oldugunu

Tabiki anlıyorum bu sessizlik onların yanına kar kalmayacak

Nenemin feryatları dedemin kanı annemin gözyaşları yanlarına kalmayacak

Bakın ben dimdik ayaktayım bunu çek muhabir amca babamın gidişine gururla bakıyorum yine efeler gibi

Annem sonkez yüzünü görim diyor görme anne sen onu bildigin gibi tanı karnındakı kardeşimi düşün

Gururla bakıyorum babacıgım sana herkes tüm haklarını helal ediyor sana helal olsun aslan babam helal olsun bütün haklarım sana

Tabiki anlıyorum muhabir amca şehit kızı çocuk olmaz şehit kızı asker olur..

Alıntıdır...