Konu: -X-
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16.08.2015, 19:03   #100 (permalink)
-X-
Frav frivlbehz.

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: -X-

Alıntı:
Hipnoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Panda panda panda
Ahmetiskommmm cağnimmm
Kafasi oyle guzel ki her turlu saçmalayabilir
Ahaha tanışmamız aktarmalı olsada kendisinin karsi konulmaz egosu sagolsun, baya muhabbetlerimize malzeme cikardi
hem komik hem duygusal hem naif nasil olunur derseniz size @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] ornek verebilirim
Şuaralar hasta bnm pandacikm 4cicekin bir böceği
Kotu espirilerin krali, kotusu bile senle guzel lan
Eğlencen hic bitmesin, gözlerinin feri kaymasın asdjkl bahtın acik yolun hackerlarin zirvesi olsun
buyunce buyuk adam olacak ozaman belki egosu küçülür
Herseyin en guzeli seni bulsun, işlemcisi buyuk çenesi yerinde, hazir cevap katil ifadeli kelebeğim, iyi ki varsin , iyi ki tanistik.
yeter bu kadar yazdigim :hiiih: bb :katilsiritmasi:
Hipnozcuuuğmm jınımsss "Kolpa - Kafam Senden Bile Güzel" adlı şarkı adeta ben kullanayım diye yazılmış Tabi bunu sana karşı kullanmıyorum Sen ne ara numaramı buldun da yazdın hala çözemedim Teşekkür ederim düşüncelerin için, egom çohoştur Bak şımarıyorum ama Amin ama egom asla azalmayacak, beni böyle kabul edeceksiniz Güzel olaylar hepimizi bulsun, hak ediyoruz bence

Yeniden görüşelim

Alıntı:
Jineps Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] oğluş naber?
Bu çocuk benim canımın yarısı dört yapraklı da yoncası bi başka seviyorum aslında doğum günü konunda çok anlattım seni şimdi de anlatıp şımartmak istemiyorum Sonra şımarık çocuk olup anneciğini üzüyosun İhmaller ihmaller yani bak yine sinirlendim sitem ediyorum işte neyse neyse seviliyorsun yumurcağımmm
İyidir anniş senden naber Görün, duyun, yayın bu mesajı Çok değerliyim Zaten şımartsan ne olacak sanki? Hiç de bileee asla üzmem ve üzmedim Dimi dimi?

Ben de seni çok seviyorum anacım