Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02.09.2015, 13:46   #9 (permalink)
Mithrandir
Yorumcu
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Öğretmen olan var mı??

Alıntı:
diLemma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kesin atanıyorsun ALLAHtan bir terslik çıkmazsa.
Şehir olarak önceliklerin nereler ?
İstanbul gelir mi bilemiyorum gelebilir de ama gelmeyebilir de en çok istediğin yerden başla yapmaya aşağılara doğru içanadolu yaparsın en sonda istersen bir güneydoğu ekle ama bence ilk 10 tercihinden birisi gelir.
Çünkü kadro fazla senin de sıralaman iyi
Bir de siz sanırım 41 tercih yapacaksınız son biz de 26ıydı siz de 41 onuda aç derim ben
Bak reklam gibi olmasın ama Bakırköyde dershaneler sokağı var oraya git orda bir sürü dersane var hepsinin rehber hocasıyla görüş kafanda bir şey oluşur.
Ama bence istanbul ya da yakın çevre gelir ?
Bir de doğu görevi mi istiyorsun önceliğin onada dikkat et

Şimdiden hayırlı olsun
Tebrik ederim.
İnşallah teşekkür ederim.Açılırsa Alanya,Konya,Karaman,Trabzon,Düzce falan düşünüyorum.Zorunlu hizmeti aradan çıkarayım diyorum.Doğuda şehir merkeziyle batıda köy arasında tam da emin değilim.Çok dertliyim yani

Alıntı:
Bahar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
41 ile hakkari yüksekovaya atanırsınız

Sıralamanız gayet iyi ama bu sıralamnıza fazla güvenmeyin atanacağınız kesin olabilir ama nereye ? İşte bu kısmı çok önemli.İyi düşünün her şehirden en iyi okullar olsun gözüyle bakmayın.Atamanın çoğunluğu Doğu ve güneydoğu bölgelerine olacak.Ki Türkiye'nin şartlarını biliyorsunuzdur.
%70 oranında doğu açılcakmış galiba bu sene.41le illa ki kuş uçmaz kervan geçmez bi yer gelcek diye bişey yok deniyo?