Konu: FragiLe
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13.09.2015, 23:09   #63 (permalink)
FragiLe

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: FragiLe

Alıntı:
Furcuff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İlk önce foruma iyi ki gelmişsin, yoksa ben senin gibi birini tanımamış olacaktım ve varlığından bile haberim olmıyacaktı belkide. O yüzden o konuyu açtığın için ilk önce çok teşekkür ediyorum sana.

Çok uzun zaman olmadı belkide. Tanışmamız ama sanki sen benim ruh ikizim gibi geliyorsun bana. Çokca aynı şeyleri sevmemiz ve hoşlanmamamız, çok garip tesadüf. En sevdiğim özelliklerinden biri ise çok iyi Türkçe. Daha sonrasında sıcak kanlı olman, kısa yazmamayı sevmemen vb. bir sürü şey anlatırım sabaha kadar belkide.

Herkesin yazdıklarını okudum ilk önce yazmadan ve aslında yazıcaklarımı yazılmış olmasıda mümkün. Herkesin sevdiği ve anlaştığı biri zor bulunur. Bunu yapmacık olarak da yapmıyorsun aslında. Kendin gibi davranıp bu kadar sevenin olması gerçekten senin ne kadar mükembel bir hatun olduğunu gösteriyor

Seni kandırmakda bir o kadar zor. Lafı çevirsem bile hemen anlıyorsun. Güzel olduğun kadar zekisinde. Bu forumda iyiki tanıdığım dediğim 4-5 insandan birisin. Biran da tanıştık zaten bende anlamadım aslında nasıl oldu. Pişmanda değilim açıkcası, seni bilmem

Umuarım mutlu olursun, istedğin şeyleri başarabilirsin. Allah yolunu açık ettsin. Çünkü hak ettiğini düşünüyorum. Şansa ihtiyacın oldugunu düşünmüyorum. Kendin yaratabilecek güçtesin şansını.

Nickine her gördüğmde en sevdiğim şey olan nargile gelir aklıma Seninde sevdiğini bilmek güzel. Eger birgün görüşmek nasip olursa eğer. Üzümlü nargilen benden ahaha Ama gelirken Bosnalı Pjanic formasınıda alırım, söyliyim Gerçi seninde haberin yok ama buradan okursun artık.

Bir de o ders çalışmam gerek dediğim zaman var ya Çok üzüyor beni Çalışma diyorum yinede bırakıp gidiyorsun Çalışmıyorsunda :P

Tekrar yazdığımı okursam bazı eksik, kesinlikle olacaktır, bunuda yazmam lazımdı diye o yüzden ben tekrar okumuyorum. Hata varsa affola :P

Bazen kro olmaya çalışıyoruz ya. Sana yakışır bi söz buldum. Ahahah Güllere özenme, güller sana özensin, sen güllerden güzlesin. Radyoda yolculuk yaparken duydum. Ben kötü oldum. Umarım senide etkiler :P

Hay Maşallah roman yazmışsın yahu.
İlk önce rıca ederim ya, ne demek.
Cidden, ona ben de şaşırıyorum.. Ciddi biçimde ortak noktamız var yahu, hem müzik açısından hem de bir sürü şey açısından. ;P Güzel oldu ama bu ya, böyle sevdiğim bi' şey hakkında uzun uzuuun konuşabileceğim birini buldum, herkes bulamaz. Ben şanslı çıktım. ;D
Manyak Sherlock'çu seni.
E baya güzel insanla tanıştım burada, bi' de biraz fazla sıcak kanlıyımdır, ondan kaynaklanıyor olabilir. Herkesle iyi anlaşmaya çalışırım.
Acayip ''Mükembel''imdir. Türkçe katili ya.
Valla uzun uzun yazmayı seven pek insan yoktur, biz nadir olanlardanız. ;D Valla sabaha kadar üşenmeden yazabilirim. ( Yazar mı olsam, ne? )
Beni kandırmak kolay değil, bunu sana demiştim zaten. boşuna uğraşma yani. Teşekkür ederim güzel iltifatın için ismime aşık olan insan!
Allahım, biricik aşkım o benim, kimseyle paylaşmam!
ama bana karşı iyi olursan, bi' düşünebilirim.
Aaaa! öyle deme, çalıştım biraz.
Yiğidi öldür, hakkını yeme yani.
Çok, çok teşekkür ederim güzel dileklerin ve yazın için. Baya mutlu oldum. ^^

Bu arada, güzel sözmüş. ^^