Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28.09.2015, 00:20   #401 (permalink)
Perii
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: ForumAşkı Hatıra Defteri

Periinin Hatıra Defterine Notu

Mekan: Aklının Almadığı Yerden.
Ey gidi Perii koca 2 buçuk yılını daha çok zamanını verdin buraya neşe ile geldin üzülerek gittin, bir mahallenin 1 günlük su ihtayacı kadar ağlayıp kendini yıprattın. Bu foruma geldiğinde kaç arkadaşın vardı hepsini 2 buçuk yıl içinde kaybettin.
Aslında güzeldi herşey başlarda dur aklıma onları getireyim
Endgirl vardı başlarda ne kadar eğlenirdik geyik nerede biz oradaydık
Buyucu vardı abi derdim ona ne abisi yahu
Efsa vardı profilde konuşmaca işte tabi o zamanlar forumda kimse yoktu tek arkadası bendim
Uruhara beni deli eden co admin konuyu şöyle aç uyuz perii başlık ekle Perii şunu yap uyuz perii, adminleri sevmediğimi bildiği halde sevdiren co adminim benim.
Rose ben foruma photosop öğrenmeye geldim aslında rose öğretiyordu ondan sebep geliyordum bunuda bir yere yazayım
Kenji vardı gülmece güldürmece
Zeyy o zamanlar kitap okuyordum sanırım kitaplarla konusuyorduk onla
Gazel ben gelince kayboldu eski arkadaşım olur arada konuşuyoruz forumda yok diye sanırım hala arkadaşım
Fecr de unutmam forumda tek beni taktir eden insan perii konuların çok güzel kaç kere söylemiştir bana
Asi ruh başının etini hep yediğim üyem Uruharanın öğrettiklerini ona hep söylerdim ama dinlemezdi, sen üyeyken pokemenun açtığı konuları bir konuya toplamak ne zordu be Unutma bunları sakın

Bunlar benim 2 buçuk senenin ilk zamanlarıydı dün gibi herşey aklımda Unutmaz bu Perii bişeyi

Bunlarıda siz unutmayın
Profil ziyaretim : Bu Profil 46,884 Kez Görüntülendi.
Arkadaş sayım: 160
Grubum : 90 kişi istek yollamasını bilmiyorum sagolun arkadaşlar katıldığınız için [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
Sizinle Film izlemek başkaydı [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
Kayıt Tarihi21.01.13Mesaj adeti31,118 Beğeni Alınan15845 Beğeni Edilen12674Konu sayım : 7,691 =1000 konu çıkın şuracıkdan

Profil mesaj sayım 29 bine yaklaşmıştı sanırım Buda kalsın hatıra onlar hep

Eski Rütbelerim: Paylaşımcı ÜyeModSüper ModCo admin, Admin ve Süper üye

Sevgili idealist ve Sevgili Narsinha sizde burada hatıra kalın..

Bunlar forumaskımın özeti burada kalsın olur mu
Not: elim çok yavaş yahu bunu yazana kadar yarım saat geçti

Konu Perii tarafından (28.09.2015 Saat 00:32 ) değiştirilmiştir.
Perii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla