Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11.10.2015, 03:12   #79 (permalink)
EbruLi

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Anne Şiirleri , Anneler İle İlgili Şiirler , Anneye Yazılmış Şiirler

Ağlıyor musun Anne, neden ağlıyorsun Anne, hani bana az bir zaman sonra kollarımda olacaksın yavrum diyordun. Kolların nerde Anne, ya benim kollarım, ya başım nerede Anne. Seni nasıl göreceğim, babam nerede Anne, hani giysiler almıştın, odam, beşiğim nerede Anne.

Emzir beni Anne, hani memen nerde Anne, acıktım ben, burası cennetmiş Anne, neden geldik Anne. Kucağına al Anne, kokunu duymak istiyorum. Neden ben dünyayı görmedim Anne, gözlerim nerde, kim yolladı bizi buraya, kim bıraktı Anne. Bu ne Anne, senin gövdenden sızan kırmızı şey. Bende de var aynısı Anne, neden beyazlar içindeyim, beşiğim kırmızı, bu kan Anne, kan. Bizi, ikimizi kim buladı kana Anne. Sen hazırlık yapıyordun, hani giysilerim, odam olacaktı Anne, ninniler söyleyecektin. Sesin çıkmıyor Anne, ağzına kan dolmuş. Babam nerede Anne, babamı görmek istiyorum. Neyle göreceğim Anne, gözlemi kim aldı, adımı sordu buradaki melek, sen söyle Anne adım neydi benim. Yavrum diyordun, bebeğim diyordun, adım bu mu Anne, adım bu mu.

Her Yol Sana Çıkar
Galatasaray !

EbruLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla