Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24.10.2015, 16:40   #807 (permalink)
Narsinha

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Öneri ve Şikayetler

Alıntı:
Simurg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
Bu forum sitesinde kaldırılan, silinen postlar için açıklama yapılmıyor mu?
Dün gece yazdığım post bu sabah siliniyor. Bu şekilde devam etmesinden hiç de hoşnut değilim. Eğer bu sitede bulunmamı istemiyorsa postlarımı silen arkadaşın bunu açıkça belirtmesini istiyorum; ama bu sitede bulunmam konusunda sıkıntıları yoksa da postlarımı neden sildiğini açıklasın.
Yazamayacaksam ya da yazdıklarım silinecekse; her şeyi geçtim, iki tartışma yapamayacaksam ne yapıyorum ben burada ağabey?
Herifin paylaşımına yorum yapıyorum. Hoşuna gitmeyen, yorumuma cevap veremeyen 'Yöneticiye Bildir' i tıklayıp yorumumu sildiriyor. Eğer bir paylaşımda bulunuyorsalar neden eleştiriye açık değiller. Ben bu konudan çok şikayetçiyim. Ricamdır; bir daha postlarım silinirse sebepleri de bana iletilsin.
Bu arada bunu geçen günkü olayı tehzih ederek söylüyorum @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL].
Sözün özü, yorumlarımın silinmesine karşı değilim, bunu yaparken geçerli sebep göstermeyen insanlara öfkem var!
Bu forumun kuralları böyle, moderatore bildir ile bildirilen mesaj/konu, alay edici-aşağılayıcı şeyler içeriyorsa silinir.Her yaştan (büyük-küçük) kullanıcıya hitap eden forum sitemizde, yorum yaparken veya konu açarken üyelerimizin bunlara dikkat etmesini, önemle rica ediyoruz.

Narsinha isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla