Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15.12.2015, 23:33   #1 (permalink)
Ada
Siyahı da Gökkuşağından Dışlamadılar mı?

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
love Meleğimm Diye Yazılır Papatyaam Diye Okunur Nice Yaşlara

Merhaba Meleğim çok daha güzel birşey yapmak isterdim affet olur mu @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
Senin gibi dost arkadaş kardeş sırdaş bir arkadaşa sahip olmak her kula nasip olmayabilir
Koskocaman bir cenneti sol tarafında taşıyorsun ve teşekkür ederim bana da yer verdiğin için çünkü senin bu arkadaşın seni haketmiyor bazen ihmal ediyor

Ve iyiki Doğdun iyiki Varsın

Sen eşsiz nadide bir Çiceksin @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]am

Triplerin bile öyle masum ki "kız berna niye bakmıyosun yazdığıma " "onlara yaz bana yazma " arada
öküzlüm tutuyor özür dilerim

Ama her mutlulugumda hüznümde manevi de olsa sana sarıldım çünkü sen "huzur"dun..Hemde kmlerce uzakta olmana rağmen sıcaklığını kalbimde hissettim..

Sana uyuzluk yapardım resim atar seninde klasik yorumun "ne tatlı çıkmıssın kız " olurdu sebeklik yapmayı kisa videolar çekip sana atmaya bayiliyorum neyapim benim klasik tabirim "cok sevmeseymisim ozaman "

Heleki bu @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] ise

Ben öyle süslü cümleler kuramam içimden geçenleri arz ederim elimden geleni yaparim..

Sen iyiki Doğdun @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]am iyiki iyiki seni Rabbim tüm kötülüklerden korusun..

Sen cok özelsin sen bamb'ask'asin

Sürç-i lisanda bulunduysam affola ..
Umarim begenirsin Meleğim
#MeleğimDiyeYazılırPapatyamDiyeOkunur

Ada isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla