Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06.02.2016, 09:52   #862 (permalink)
Papatya

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: İçinden Geçeni Söyle

Alıntı:
PAŞA TORUNU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sankim birilerini mi dövmüşsün? Bana mı öyle geldi?

*

Herkeşler uyumuş U_U
Yok dövdük sayılmaz Gece dışardan dönüyorduk, birisi arabamıza çarptı arkadan . Çarpan kişi genç bir oğlan yanında da sevgilisi bir kız alkol almışlar biraz belli hallerinden tavırlarından . Hem çarpmışlar daha bir de çeneleri de durmuyor . Oğlan susuyor gene, kızın çene de durmuyor, kaza oldu da sevgilim ölseydi de en son da küfürlere gelince babam küçük çocuğu yaşında diye sustu ama ben susmadım.İndim araban ablamda indi o arabaya bindi kız kaçacak güya . Babam dışarıdaydı zaten biz ikimizde inince arabaya binin diyor bize..Gittik onların arabasının yanında açtım kapıyı çık dışarı özür dileyecen babamdan dedim. Ay dilemezmiş de , tuttu ablam da kolunu çıkardı kızı arabadan. Oğlanda çıktı o ara bir eliyle kızı arabaya itiyor ,diğer eliyle bizi çekiyor. Babamda bizi çekiyor napıyorsunuz diye. Derken polisler geldi , kaza olunca polisi aradıydık tutanak tutuldu. Kız bizden biz kızdan şikayetçi olduk . Kız arabamızdan zorla beni çıkardılar dedi. Anlattık durumu bizde. Polis onu suçlu buldu. Hem kazaya karış, hem gel tahrik etmeye çalış olay çıkar , bir de üstüne küfret babama. Netice de özür diledi babamdan. Özür dilemesinde polisin de payı oldu tabi, o önemli değil gerçi istediğim özür dilemesiydi diledi.

Bana yapılana sessiz kalırım, susarım görmezden gelirim ama anama babama laf ettirmem. İyi de yaptım hiç de pişman değilim hak etti

Papatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır