Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15.03.2016, 12:46   #1 (permalink)
YeşiL6

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart AÖL Sınav Giriş Yerleri Açıklanıyor

AÖL Sınav Giriş Yerleri Açıklanıyor

AÖL sınav giriş yerleri bugün açıklanıyor. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından 19-20 Mart 2016 tarihlerinde yapılacak olan Açık Öğretim Lisesi (AÖL) sınavlarına giriş yerlerini haberimizde verdiğimiz EBA öğrenci giriş ekranından ya da aol.meb.gov.tr adresinden öğrenci girişi yaparak öğrenebilirsiniz. Öğrenciler sınava gireceği yerleri ve detaylı açıklamaları buradan görebilirler.

Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 2. dönem sınav giriş yerleri belli oluyor. Öğrenciler sınav yerlerini Eğitim Bilişim Ağı (EBA) sistemindeki Aöl öğrenci giriş panelinden ya da aol.meb.gov.tr adresinden aynı şekilde öğrenci girişi yapılarak öğrenilebilecek. Bakanlık tarafından Aöl öğrencileri için geliştirilen Eğitim Bilişim Ağı (EBA) üzerinden AÖL sınav giriş yerleri ve ayrıntılı bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz. 19-20 Mart 2016 tarihlerinde yapılacak AÖL sınavları hakkındaki son gelişmeleri yenisafak.com'dan takip edebilirsiniz. İşte AÖL 2016 sınav giriş yerleri öğrenme ekranı ve ayrıntılı açıklamalar.

EBA ile AÖL sınav giriş yerleri için [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

MEB Aöl sınavı giriş yerleri öğrenmek için [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla