Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19.03.2016, 00:33   #1 (permalink)
Papatya

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Irmak'ım İyiki Doğdun Meleğim

Irmak'ım İyiki Doğdun Meleğim

Aslında konu başlığını Tripçi diye yazılır Irmak diye okunur diye açacaktım ya neyse ölmek için daha gencim

Şaka bir yana, ne yapsam nasıl yapsam diye başına geçtim ki bir de baktım Aşk konseptine uygun bir şey çıkmış Aslında kalbin içine sen , ben ve Düşesin resmini atacaktım da neyse özelimiz kalsın

Seni sana nasıl anlatsam ki. Bazen deli dolu, bazen durgun. İçinde fırtınalar kopsa da dışına belli etmeyen . İçte acısını çeken sen. Olgunluğuna hayran olduğum ..Yeri geldi arkadaş, yeri geldi dost, sırdaş ve kardeş olduğum. Evet yanlış duymadın kardeş bazen senin ablanmışım gibi hissediyorum
Tabi bunda senin de payın var, ablam olur musun diyorsun ya

Her sıkıntımda , her anımda yanımda olan sırdaşım ama bu aralar ihmal eden
(Beni unutma, unutursan küserim, mektubumu keserim )

Geriye dönüp bakıyorum da ne çok şey yaşamışız seninle, ne çok anı, kimi zaman güldüğümüz, kimi zaman birlikte ağladığımız dolu dolu 1,5 yıl yaşamışız.

Hani bazı sözler vardır ne kadar söylemek istesen de söyleyemezsin herkese.
Hani bazı insanlar vardır, ne kadar çok arkadaşın olsa da o insanların kalbindeki yeri ayrıdır.
Hani bazı anlar vardır, ne kadar zaman geçerse geçsin üzerinden yine tadı damağında aynı tazeliğinde kalır.
Hani bazı dostluklar vardır , paha biçilemez dediğinden.

İşte sen ve Düşes de benim için öylesiniz.
İkiniz de benim kıymetlilerimdensiniz.

Bugününde yanında olmak, beraber kutlamak isterdim, lakin şartlar elvermedi.
Fiziken yanında olamasam da kalben yanındayım, bir dua kadar yakınım..

Her insanın hayatıma bir şeyler kattığına inanırım, kiminden hoşgörülü olmayı, kiminden sabırlı olmayı, kiminden merhameti..Herkesten bir şeyler öğrendim bu hayatta.Öğrenmenin yaşı yok derler, aslında hayatımıza giren her insan da bize, karakterlerimize birşeyler katar.
Senden öğrendiğim en büyük şey de gülümsemek.
Acıya da, mutsuzluğa da gülümsemek..
yaşanılan şeyleri değiştiremeyiz ; ama bir gülümseme ile açılamayacak kapı yoktur bana göre.
İçten bir gülümseme samimiyetin anahtarıdır.
Her ne durumda olursan ol, hep gülümse. Gülümsemeyi hiç ihmal etme çünkü gülümsemek sana çok yakışıyor.

Olur da bir gün ayrı kalırsak birbirimizden , kesişmezse yollarımız bil ki hep duamdasınız Sen de Düşes de

Şimdi baktım da bir hayli yazmışım bunlar anlık içimden gelen şeyler destan gibi yazmışsın demeye geçmeden önce son bir şey daha ..

İyiki varsın

Gelelim Pastana

Doğum günün olmasaydı Fenerli Pasta yapmazdım ya neyse hadi bu seferlik takımları bir kenara koyayım

Bugün gönlünden geçen tüm dileklerin hayırlısıyla gerçekleşsin.
Her günü bugün gibi mutlu, her anın huzurlu olsun.
Ailen ve sevdiklerinle birlikte geçireceğin hayırlı, huzurlu, sağlıklı, musmutlu bir ömür dilerim.
İyiki doğdun, iyiki varsın, iyiki seni tanıdım

Bu da hediyen

Bir gün bir araya geleceğiz, sende Fenerbahçe forması ben ve Düşes'de Galatasaray forması maç edeceğiz Biz yeneceğiz

Bu doğum gününde görsel yönden çok bir şey yapamadım ama kalben hissettiklerimi yazmak istedim.

Papatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla