Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19.02.2013, 22:19   #34 (permalink)
JoKeR
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Profilinizdeki Nickleri Yorumlayın

1. [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] : Yeni üye, nickinin sonundaki üçgen dolayısıyla kaynaşmakta sorun yaşıyor, çok muhabbetimiz olmadı daha
  2. [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ : Eski yazılım, yeni can arkadaşım, ilk muhabbetimizi hatırlıyorum da haha güldüm
  3. [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ : Pek enerjik, adından da anlaşılacağı üzere gülmeye odaklıdır, sedonun aşkısı, muhabbeti güzel
  4. [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Aynı Gülümseye benziyor, atarlı arkadaşlar, yengemiz olmuş, inşallah herşey gönlünüze göre olur aradaşım, bunalım blog yazıları istemiyoruz ona göre
  5. [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:Yeni eniştemiz, pek iyidir kardeşim, Allah gönlünüze göre versin
  6. [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Forumumuzun sevilen admini, bu aralar pek sessiz, bu kadar sessizliğe alışkın değiliz, Kenjinin yokluğundan mıdır bilinmez [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
  7. [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ : Anacım benim, beni sevdiğini biliyorum ben de seni seviyorum bırakma beni insanlar kötüü
  8. [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ : Biricik ablam onu çok seviyorum, onun için forumdan foruma sürüklendik, o olmasa çoktan gitmiştik diyebilirim, çoğunuz beni tanımaktan mahrum kalacaktınız nihaha
  9. [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ : Forumumuzun prensesi, pek güzel anlaşıyoruz pek severim kendisini, bir de sabit dursa herşey daha güzel olacak
  10. [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ : Eski Kedy, çok muhabbetimiz olmasa da gayet sıcakkanlı, çok muhabbet etmeden kaynaştık

JoKeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla