Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23.03.2013, 23:39   #14 (permalink)
Ceysu
why so serious?

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Okuduğunuz Kitaptan Mısralarınız

küçük bir hata yaparsak budala, göze batacak türden hata yaparsak deliyizdir; bu süreci bir süreliğine ertelersek uyur, çabalamaktan bütünüyle vazgeçersek ölürüz.

Bazen de tüm ipler kimsenin görmediği ama herkesin var olduğunu bildiği büyük ustanın ellerine teslim edilir.

biri çıkar da kendisinin incitildiğini haykırırsa, bilin ki ya vicdanıyla ya da korkusuyla yüzleşmiştir.

çünkü delilikten başka kim eline borazanını alıp da kendi meziyetlerinin tellalı kesilir? Kim beni benden daha iyi betimleyebilir? Ama olur da bir gün birine kendimden daha tanıdık gelirim o başka.

Kimse seni övmezse, sen kendini öv.

Ha bu arada insanların nankörlüklerine ya da şöyle desem daha mı doğru olur acaba, umursamazlıklarına hayran olduğumu da söylemeden geçemeyeceğim.

öyle ağlayarak da açmadım gözümü hayata, doğar doğmaz anneme tatlı tatlı gülümsedim.

ihtiyarlar saçmalıyor, hiçbir şeyden anlamıyor diyeceksiniz. Olsun. zaten yeniden çocuk olmak tam da budur.

Gençliğin elimizden hızla uçup gitmesine engel olan tek şey Delilik'miş, amansız yaşlılığı bizden ırak tutan şey.

DELİLİĞE ÖVGÜ - Erasmus

.
.
.
.

.
.
.

why so serious?
Ceysu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla