Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02.05.2013, 10:00   #23 (permalink)
Jaqen
Root Administrator

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: ForumAşkı EN'leri

En katılımcısı = @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
En ilgi çekici olanı = @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] (imza için )
En çok konuşanı = Sanırım ben o @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
En paylaşımcı olanı = @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
En sempatiği = @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
En Filozofi = Bilmem
En asabisi = @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] işte bu
En hanımefendisi ve beyefendisi = @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] (sizi ayırmadım burda durun )
En tatlısı = Her kez çok tatlı
En komiği = @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
En çalışkanı = @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
En az konuşanı = @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] (nickinden belli )
En güzel ve yakışıklısı = En güzel erkeği bütün erkekler
En avatar imza hastası = @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] bumudur budurrr
En ukalası = Ukala yok burda
En titizi = Her kez çok titiz her konuda
En Şımarığı = @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] diyesim geldi
En bilgesi = Yok öle biri
En sadığı = HErkez zaten sadıktır buraya
En cafcaflısı = cafcaf ne yaa
En iddialısı = @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] (saç konusunda iddalısın sonuçta )
En karamsarı = karamsarda görmedim
En fedakarı = Herkez fedakardır yaa burda
En aşığı = @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] galp @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] ve @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] galp @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
En popüleri = Herkez popüler burda hepimiz 1 numarayız
En duygusalı = Herkez yeri gelince duygularına yenik düşüyo (ne alakaysa )
En hırslısı = Öle hırslı biri yok
En fanatiği = herkes
En bilmişi = bunada herkez diyimmi demedim neyse hadi

Konu KeNJiBaTuSaY tarafından (02.05.2013 Saat 14:13 ) değiştirilmiştir.
Jaqen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla