Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08.06.2013, 21:03   #25 (permalink)
Ravza
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Sev dedi gözlerin. ∞

İnsan saklar mı göz yaşlarını yok saklamaz niye saklasın ki .Ağlamak gözden akan yaş mı .İnsan hazan mevsimini yaşar dört mevsimde içinde büyür gelişir hani sormadı mı çevreniz hayırdır neden canın sıkkın .Anlatmak istesen güler geçer sadece yok bir şey , hadi söyle belki bir çözüm bulurum deseler de yok bir şey.Bir genişçe nefes alısın yok bir şey .Yaşamak var da anlatabilsen galiba yaşamak daha güzel büyütürsün kocaman sevdayı

Hasretinle geçmeyen bu aylardan sonra
Özleminle dinmeyen bu yaşlardan sonra
Hazan mevsiminde, dolan gözlerimde
Yalan sözlerimde
Yine sen vardın

Yok yok saklamak da zor nasıl anlatırsın.Orta okulda tuttuğum şiir defterim geçti çocukca halimle özlemi yazmışım,seni yazmışım içim kıpır kıpır oldu.Bir deprem daha geçirdim ama umut da hayel de kavuşmak da istemem yaşam güzel ,yaşamak çok güzel.Yaşayanlar çok özel .

Sevdan yaktı yüreğimi
Sevdan yıktı dileğimi
Sevdan büktü bileğimi
Sevdan böyle mi olacaktı?

Gördüğün gözünle madde aleminde seni hatırlatır duyguların esiri olursun.Nar olur ,taşar için,kanar için .Sığdıramadım duygularımı vücuduma sığamadım dünyaya.Allah’ım ne güzel duygu bu anlatamamak daha da güzel ,anlatamamak ve lal olmak daha da güzel .Bak işte haziran ayının hazan mevsimi yine sen vardın.

Hani daldan yaprağını sıyırırsın ya
Hani yüreğine hançer batırırsın ya
Hazan mevsiminde, dolan gözlerimde
Yalan sözlerimde
Yine sen vardın

Yok yok saklamak da zor nasıl anlatırsın.Orta okulda tuttuğum şiir defterim geçti çocukca halimle özlemi yazmışım,seni yazmışım içim kıpır kıpır oldu.Bir deprem daha geçirdim ama umut da hayel de kavuşmak da istemem yaşam güzel ,yaşamak çok güzel.Yaşayanlar çok özel .

Sevdan yaktı yüreğimi
Sevdan yıktı dileğimi
Sevdan büktü bileğimi
Sevdan böyle mi olacaktı

Ravza isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla