Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16.07.2013, 10:50   #7852 (permalink)
Jaqen
Root Administrator

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Sohbet Muhabbet

Herkezeeee Gnayydınnlarrr Merhabalarrrr Selammlarrrr Huuuuhhh Huuuuu Bennn Gellldimmm

Amanndaaa Amannn Nasılldaa Gelirmişimm Öylee Oyyy Oyyy Kırmızı halımı serecek olan @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] çabuk gel kafanı kırarım @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] sende gel seninde kafanı kırmam ama kafana taş atarım @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] sen bekle kapıda karşıla beni @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] sende bana gazetelerimi getir okuyayım @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] sende bana gel burcum hakkında güzel şeyler söle @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] gelsin masaj yapsın bana ahahah @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] sana çok güzel görev veriom bak kahvemi yapıcan (ama ramazandayız akşam yap sen kahveyi ) yeter bu kadar geldiğim azda bakayım dimi herkezi etiketle etiketle nereye kadar

Abuuu ne gelmişim ben böle yaz yaz bitmedi hee

Konu Zeyy tarafından (16.07.2013 Saat 10:55 ) değiştirilmiştir. Sebep: bi de heyecanlanmasan daha anlaşır olcan :D
Jaqen isimli Üye şimdilik offline konumundadır