Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16.07.2013, 21:02   #82 (permalink)
Lunapolis
Aşk tedbir ile zevk vermez, aşk diyarına tedbir giremez.

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Forum Aski Ailesine Yeni Üye:)

Alıntı:
Mira Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hoş geldin @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
Hoşbuldum

Alıntı:
EmiR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hoşgeldiniz.
Hoşbuldum

Alıntı:
KaRaqiZz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
lee min ho yu tek geçiyorum gerisi teferruat oppam benem :P herkezi koreye davet ediyoruk tek hayalim bir gün koreye gitmekkkkk poFFF para biriktireydik bi

I Summon You, Gold! 2013 yapım 50 küsürlük bir bölümü var güzel dizi 26. bölüme kadar izledim tavsiye edilir. sonacıma yine 2013 yapımı Gu Family Book var izlemişinizdir die tahmin ediyorum son bölümlerinden birinde ne alamıştım behhhh 49 days güzel dizi sonra bad love mütiş bir aşk hikayesi kesin izleyin sonra full house izledim fena değil oda :P Best Lee Soon Shin 2013 yapım onuda izleyin tavsiye edilir
Lee Min Ho benim için ayrı çok severim oppamı dizilerini de izledim süper Benim de İnşALLAH hayırlıysa Rabbim nasip etsin bana sana gitmeyi

Söylediklerinden 49 Days hariç hiçbirini izlemedim ama tavsiyelerini dikkate alacağım zamanım olduğunda da izleyeceğim çok teşekkür ederim

Alıntı:
Jaqen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yerimiz mevcut, aile yerimiz bile var. yalniz simarik cocugu olan aileleri kabul etmiyoruz

hosgeldiniz

iyi forumlar
Aile yerinizdedir gözüm orayada mevcudum Ben şımarık değilim çok şükür o yüzden kabul edebilirsiniz Hoşbuldum Teşekkür Ederim

Alıntı:
KeNJiBaTuSaY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] bak sen hele ne cevherler varmış sendede bilmiyormuşuz biz seni sen ne anasının gözüymüşsün öle ne yere bakan koreli yakanmışsın

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] çoğaldık dahada çoğalacaz bu gişile

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] abi direk şımarık çocuk olunca ne olucak

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] sayfanıda baya baya canlandırdık hee
evet sağolun Kore olsun candan olsun

Alıntı:
Alaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hoşgeldiniz.
Hoşbuldum

Alıntı:
eXtreme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hoşgeldiniz.
Hoşbuldum

Lunapolis isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla