Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24.07.2013, 23:58   #1 (permalink)
KaRaqiZz
BaHaRamaZaN

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart I'm Sorry, I Love You Güney Kore Dizi Tanıtım, Oyuncu Kadrosu ve Resimler

I'm Sorry, I Love You Güney Kore Dizi Tanıtım, Oyuncu Kadrosu ve Resimler

Oyuncular:Ji-seob So, Su-jeong Lim, Kyeong-ho Jeong, Ji-Yeong Seo, Yeo-jin Choi, Hye-yeong Lee, Yi-da Jeon, Hye-ok Kim, Goo Shin, Ji-young Ok, Ho-jae Lee, Yeong-ha Lee, Geon-tae Park, Jeong Jin-an

Mianhada, saranghanda
I'm Sorry, I Love You
Özür dilerim, ama Seni Seviyorum

-Tüm zamanların en güzel uzakdoğu dizisi-

Misa, inanilmaz bir Kore dramasidir. Mükemmele yakin müzikleri ve konusu ile insani sürükleyip götürür. Terkedilmis çocuklar, seven bir kadin, sevgiyle alay eden baska bir kadin, annesine göz kulak olan bir çocuk, simarik bir sarkici, icinde büyük bir sir saklayan bir baba ve neredeyse her bölümde aglayan bir Aybi..

Sevgi pötürcüğü, tatlı kız aybiye hasta oldum, 1 günde 9 bölümüde izledim Dizi 2. bölümden sonra tavan yapıyo, harika senaryo ve kurgusu ile, sevinmek, üzülmemek, duygulanmamak elde değil. Şiddetle tavsiye ederim. uzakdoğu ve dünyadada 1 numara bu dizi.