Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27.07.2013, 17:38   #13 (permalink)
Narsinha

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Hide cevap yazmadan içerik görünmesin

Alıntı:
Thor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benimkisi bir öneriydi ve bu öneriye de açıklık getirmek istemiştim. Anladığım kadarıyla(herkes benim gibi anlamıştır ) sadece belli üyeler bundan faydalanacak: yorumcu, aktif, paylaşımcı üyeler.Tamam böyle olsun(beğendim).

Böylelikle;

normal üyeler bu muaflıktan yararlanmak için çaba harcayacaklar aynı zamanda muaf üyeler de bu muaflıklarını kaybetmemek isteyecekler bu da forum için iki yönlü iyi(olumlu) gelişme olur diye düşünüyorum.

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL], yönetici onay sistemine şimdi mi geçeceksiniz yoksa ileriki bir zamanda mı?
Bir kaç gün içinde yeni makineye gecicez makinemizde siteler çoğaldığı için.Ondan sonra aktif ederiz büyük ihtimalle zaten şu an hide kullanılan konu yok gibi

Alıntı:
cortnek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Beğen butonuna tıklayınca açılsa nasıl olur? Böylece abuk sabuk mesaj yazmak zorunda da kalmazlar.
Beğeni sistemine göre çalışmıyor @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] teşekkür sistemine göre o dediğin olabiliyor.O eklentiyi kurarsak hem beğen, hem teşekkür gereksiz olur gibi.

Narsinha isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla