Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03.08.2013, 19:29   #1 (permalink)
Rüya Perisi
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Arrow Gülüşlerim vardı benim senden önce.

Gülüşlerim vardı benim senden önce.
Gülüşlerim vardı benim senden önce. Maviye boyalı umutlarımbeyazlarla süslenmiş rüyalarımpembe hayallerim vardı. Her mevsim açan papatyalarımburcu burcu kokan güllerim vardı. Kimseden gizlemediğim gamzelerim ve kimseden kaçırmak için çaba sarf etmediğim gözlerim.Yüreğim vardı hiç kırılmamış incinmemiş ve hiç acımamış. Her mevsim güneş doğan bir pencerem vardı. Penceremden sızan davetsiz misafirlerimrüzgarlarım vardı. Şarkılar söylerdi bana dertten kederden uzak nameleriyle.
Gülüşlerim vardı benim senden önce. Gecelerimi aydınlatan yıldızlarım vardı. Işıl ışıl doğan bir güneşim. Yağmurlarım vardı benim hüzünleri bile kıskandıran. Kar yağardı bembeyazkardelenlerim açardı. Fırtınalardan arınmış durgun denizlerim vardımartılarım uçardı hiçbirinin kanatları yaralı değildi ki senden önce…

Gülüşlerim vardı benim senden önce. Hiçbir masalım kötü bitmemişti. Kurt hiç beklememişti kırmızı başlıklı kızın yolunupamuk prenses yememişti büyülü elmayı… Ağlayan olmamıştı çektiğim filmlerdeya da yazdığım şiirlerim hiç üzmemişti insanları.

Gülüşlerim vardı benim senin için terk etmeden önce. Her şeyden vazgeçecek kadar sevilmiştin bilmesende…
Senin için gülüşlerimden vazgeçen benbugünde senden vazgeçiyorum sevgili ve uğruna kaybettiğim bütün gülüşlerimi geri istiyorum senden…

Alıntı *