Konu: Ruh Halim
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30.08.2013, 15:53   #1 (permalink)
FifiVePirtik
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Ruh Halim

Ruh Halim

Bazen ölesine karamsal oluorum Ki... Tuaf bır duygu sabah kalktıgımda mutlu aksama dogru mutsuz cözemedıgım bır dengesızlık sezıorum kendımde ... Bunun adı ne bıLmıorum .. Icımde Sıkılıor.. kendımden cok baskalarını dusunuorum buda normal dııL Sanırım... Hayatın boS oldugunu dusunuorum hergunun aynı sekılde gectıgını goruorum ..

Amacım Olmadan yasadıgımı dusunuorum .. Sankı kendı kendıme kaLmıs gıbıyım .. Sıkılıorum hemde coook ...baskalarına cok mu deger verıorum dıye dusunuorum .. Insanlar yanımdaykene dunya ıyısı 2-3 gun gorusmedıgım taktırde bıtmısdır tık yok ben bunu cozemıorum ?? Amac nedır onuda bıLmıorum .. Hayatı bır turlu cozemedım .. Cozmek ıstıorum ama cozemıorum .. Ya Insanlar kotu yada ben ...
Kara kara dusunmekten sıkıldım .. Aglamayı bıle beceremıorum artık .. O kadar karamsal oLmusum Kı .. Insanlara bakıorum hepsı bos geLıor...ıcıde dısıda bos geLıor.. hep aynı sözler Aynı Seyler.. Kımseye guvenmıorum guvenemıorum .. güvenmekte ıstesem Sonunun nasıL oLucagını bıLıorum ...