Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07.09.2013, 10:42   #1 (permalink)
FifiVePirtik
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Gel ömrüme şans dediğim

GEL ÖMRÜME ŞANS DEDİĞİM
İŞTE O GÜN..Neyapacağımı bilmeden nasıl dayanacımı bilmeden geldi o gün çok görkemli düğün yapıldı davullar zurnalar çalgıcılar bense ddünyada bana giydirdikleri kefenin içinde ağladm hep ağladım ayırdılar beni babamdan annemen kardeşlerimden eviden köyümden kopardılar beni götürdüler huylarını bile bilmediğim hayatım boyunca iki kez gördüğüm birine sattılar beni .....
o gün akşam oldu herkez evine dağıldı ve ben yanlız kaldım kayın validem gelip o üzerindekini çıkar bulaşıklar yıkancak dedi bende tamam dedim ve öyle yaptım çıkardığım gelinliği buruşturup dolaba attım başladım yığınla birikmiş bulaşıkları yıkamaya bir ara oturıma odasının kapısının aralı olduğunu gördüm dikkatlice baktım kayın peder yatıyo kayın valide oğluyla birlikte kazak örüyo evet almışlar şişleri kazak örüyolar sohbet ederek önce yadırgadım sonra bana ne dedim işim bitince girdim içeri kayın valideye varmı yapcak bişey dedim
yok git yat dedi gittim yattım uyumuşum yorgunluktan bir uyandım başımda görümcem sabah olmuş saat altı beni uyandırıyo kalk annem seni çağırıyo hayvanlara bakcamışın... tamam dedim giyindim baktım oğlu oturma odasında uymuş ve günlerim hep böye geçti 20 gün boyunca oğlu benle hiç yatmadı bende küçüğüm ozamn aklım kesmiyo neden yatmıyo benle diye ve eşim olacak adam şehre gitti çalışmaya ben evde hizmetci misali ne isterseler onu yapıyom doğru veya yanlış hiç fark etmiyo ailem geliyo arada bir hiç bişeyimi anlatmıyom onlarde etrafdan duyyolarmış fakat bana hiç bişey somuyolar zaten gelmeinlerde istemiyom geldiklerinde onlara hizmet ediyom hemde ağlıyom neden neden bu soruyu defalarca sordum ama iç bulamadım.
Kayın pederin ayaklarını bile yıkıyorum her akşam kayın valide köşeye oturur emreder acak hiç bişey yapmaz ......Günler ayları kovalarken evliliğimde altıncı ayda köyde laf yapıyolarmış gelin kısırmı diye beni doktora götürdü kayın valide ve nihayetinde oğlunuda getirip şehirden muayne ettirip tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım bilmiyorum çocuk öyle yapılıyo sanıyorum ........(not bu yazdıklarım kesinlikle gerçektir )