Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08.09.2013, 22:21   #1 (permalink)
FifiVePirtik
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Olsun beklerim

Olsun Beklerim
Yine sensiz kaldım, soluklar tutuldu , renkler karıştı, dünya karardı... Yine sensizlik, yine sessizlik...

Umut var, sayılar alay etmez, günler tuzla buz olmazsa gelir dediler...
Olsun beklerim...

Bekle, sabret, her yaprağa bir çeltik at biter dediler...
Sustum, sustum...
Yine sensizlik haykırışlarına boğuldum...
Olsun beklerim...

Biliyorum...
Bahar gelince, çiçekler o taze gelin kokusunu hissedecek, tomurcuklar kundaklanmış bebek misali saklı yerlerinden çıkacak ve ben evet ben o vakit sana kavuşacağım.
Kirlenmiş düşüncelerden, gerçekleşmemiş düşlerden arınacağım senle, yeniden doğacağım ağaran güne karşı ve ben şiir kokan rüyalarda seninle yeniden buluşacağım.

İmkansızlıklar seninle çözülecek, zaman senle kaldığı yerden devam edecek. Zehirli elmalar bizi bulamayacak. Gözler bizden ırak olup, saçlara o hırçın aklar asla düşmeyecek...
Biz hep zamanın yaşlandıramadıklarını yaşayacağız senle... Hep yinelenen hecelerle başlayacağız yeni doğan adımlara...

Yıllar...
Geçmeyin suskun kalın , bizi görmezden gelip saklayın eşref saatlerine ki, sevgililer bulsun bizi bu gizli zamanda...

Dün, bugün, yarının hiç susmasın hırçın sesleri hep seni söylesin seni...

Yine sensizlik, yine sessizlik...
Olsun beklerim...

Umut var, sayılar alay etmez, günler tuzla buz olmazsa gelir dediler...

Bekleyeceğim, beklerim asırlar benle alay etse de sen korkma ben hep beklerim seni...

Çünkü sen hiç bitmeyen her solukta tekrar tekrar okunan en güzel yazımsın, kaderimsin benim...