Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23.09.2013, 16:06   #8289 (permalink)
Orhan-38
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: İçinden Geçeni Söyle

Bir dünya kuruyorum kendimce… İçine sadece ikimizin sığabileceği…
Senin gözlerini alıyorum benim saçlarımı… Senin mis kokun yayılıyor dünyamıza benim dudaklarımdan dökülen sevgi sözcükleri….
Biraz senden diyorum birazda benden…

Ellerini alıyorum yanıma düşlerinden en güzel gülüşlerini çalıyorum…
Kimselerin bilmediği bir diyar biliyorum ve oraya sürgün ettiğim hayallerimi çağırıyorum…
Birkaç yıldız indiriyorum gök yüzünden yıldızların altında diye birde şarkı sözleri sözleri sözleri tutturuyor dilim…

Unutmuyorum söylediğimiz şarkı sözleri sözleri sözleriları her biri ayrı telden çalıyor ben sana kulak verdikçe…
Her şarkı sözleri sözleri sözlerida başka bakıyorsun bana her mısrada bir başka akıyorsun…
Sonra benim seni anlatışlarım geliyor aklıma. Sayfalara nasıl sığmadığını düşünüp mutlu oluyorum hiçbir ifade tarzına sığmayışın grurlandırıyor beni benim sevgilim işte böyle olmalı diyorum…
Birkaç satır alıyorum sana yazdığım şiirlerden ve ilhamım olan bakışlarını unutmuyorum…

Senin bulutlarından alıyorum içeri benim dinmesini istemediğim yağmurlardan senin güllerinden topluyorum benim papatyalarımdan…
Sonra bir fırça alıyorum elime duvarları senin mavilerinden benim saf beyazımdan ve umut yeşillerimden boyuyorum uysa da uymasa da diyorum içimden…

Günün her vakti daha bir güzel oluyorsun ya…
Sabahları yüzündeki mahmurluğu alıyorum benim sana hayran hayran bakışımı… Güneş yükseldikçe tepemizde daha bir güzel oluyorsun teninin sıcaklığını alıyorum o an benim yanışımı…
Akşam esintilerinde saçlarını savuruşunu alıyorum benim savruluşumu veda ederken güneş semaya yüzündeki kızıl gölgelerden çalıyorum benim yokluğunda tükenişlerimden…
Geceleri kapatmıyorum penceremi kulağıma tatlı fısıldayışlarını duyuyorum sıcak nefesini büyütüyorum içimde…
Perdelerimi hiç çekmiyorum ve sabahın ilk ışıklarıyla o güzel yüzünün aydınlığını çalıyorum güneşten…

Her gün özenle suladığım bahçeme dalıyor bakışlarım…
Her çiçekte sen konuşuyorsun senin kokunu soluyorum usanmadan.
Sonra kapatıyorum gözlerimi kaldırıyorum gök maviliklere başımı görebildiğim her yerden sana bakıyorum…

Yani sevdiğim biraz gülden - dikenden biraz topraktan - sudan biraz neşeden - kederden biraz gülüşlerden - hüzünden….
Seni sensiz yaşıyor bir dünya yaratıyorum kendime sana bile söylemeden…

Biraz Senden ... Biraz Benden

Orhan-38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır