Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02.10.2013, 22:31   #126 (permalink)
Ela
Boşver gitsin...

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Burcunuzun Analizi

♓ BALIK : Karşısındaki insanın iyi mi kötü olduğunu bir bakışta anlar. Yani kimin ne mal olduğunu çok iyi bilir Balık.

♒ KOVA : Dokunursan kırılacak kadar hassas olur bir Kova. Ama bazen öyle güçlü hisseder ki kendini, ne yapsan etkilenmez..

♑ OĞLAK : Adım atmıyorsa, adım atılmasını bekliyordur. İlk adımı daima karşısındakinden bekler....

♐ YAY : Yalnız kalmaz ama özgürlüğü sevdiği içinde yalnız kalmaktan en çok haz alan insanlardır Yay'lar..

♏ AKREP : Gözleri üzerine çekmeyi çok iyi bilir bir Akrep. Ama önemli olan O'nun gözlerinin kimin üzerinde olduğudur..

♎ TERAZİ : Sevince bam başka bir hal alır Terazi.

♍ BAŞAK : Bir yere kadar üzülür Başak. Sonra "Kimin için üzülüyorum ya ben, değmez." deyip siler her şeyi..

♌ ASLAN : Sevdiğinin üzerine titrer Aslan. Ama kendisine yanlış yapıldığı zaman öyle bir kükrer ki yanlış yapan kişi feleğini şaşırır..

♋ Yengeç : İlişkide sözünü geçiren taraf olmak ister Yengeç. Söz de dinler ama karşısında ki hakediyorsa. Haketmiyorsa sallamaz bile..

♊ İKİZLER : Koruma, sahiplenme içgüdüsü çok fazladır. Bu yüzden sevdiğini sık sık kısıtlayabilir İkizler.

♉ BOĞA : Bazı şeyleri önceden hisseder bir Boğa.

♈ KOÇ : Sevince tam sevdiği gibi silince de tam siler bir KOÇ.