Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08.10.2013, 14:50   #1 (permalink)
Orhan-38
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Bilirmisin..?.

Bilirmisin..?.

Bilirmisin ne kadar zordur sevmek acıya şikayetsiz katlanmak?
Bilirmisin sevdiğini deliler gibi özlemek ne demek, ona kavuşacağından emin bile olamamak,
Ömrünün yetip yetmiyeceğini bilmeden umursamadan sadece sevmek, yüreğin yettiğince özlemek,
Hasret iplerini her gece biraz daha boynuna dolamak, sonra nefes alamamak boğulmak,
Gözlerinden yaş akana kadar o ipleri sıkmak, onsuzlukta biraz daha yasarken ölmek..
Düşünsene birini deliler gibi seviyorsun, öyle büyüyorki bu sevda icinde tasiyor dökülüyor etrafindaki her yere,
Gelen geçen ezmesin diye canını koyuyorsun ortaya, canında canın saklı ya, dahada yakıyor işte canını
Dahada acıtıyor yüreğini, dahada akıtıyor gözyaşlarını, azalmıyor hiç, hep artıyor hep coğalıyor,
Dinmek bilmeyen bir aşkın içinde durmadan yanip duruyor bedenin.
Yutkunamiyorsun, boğazında bir düğüm öyle acıtıyorki ısırgan otu gibi batiyor her bir yerine,
Gözyaşı değil sanki gözlerinden akan, bedenindeki her damla kan birikmiş, akmak için zaman kolluyor,
Sanki bir maske takar oluyor insan kahkaha olarak görünsede yüzünde
Kimse bilmiyor nasil bir aşk saklıdır maskenin ardındaki gözlerde, çıldırır gibi olur insan bazen,
Oradan oraya çarpmak ister kafasini, beynindekiler yer bitirir seni,
Kalbindekilerde eklenince ölüm fermanını imzalarsin işte.
Seversin ama kavuşamazsın, özLersin ama sarılamazsın, aylarca hatta belki yıllarca vuslatı beklersin,
Tam yaklaştiğını sandığın anda yeniden kaybedersin, umudunu yitirirsin ama bırakamazsın vazgeçemezsin,
Razı gelirsin, her gece boynundaki ipi daha fazla sıkmaya başlar,
Sonra birgün öyle bir an olurki, o ipi biraz fazla sıkarsın cünkü artik dayanamazsın katlanamazsın.
İşte dostlar.. bende boynuma bir ip doladım, kafamada bi silah dayadim,
Halbuki biliyorum ve görüyorum ne kadar zordur buna dayanmak.
Lakin söyleyin bana
Kendini bile bile ateşlerin içine atmak değilmidir sevmek?...

''Gönderilmemiş aşk mektupları''

Konu Perii tarafından (08.10.2013 Saat 14:52 ) değiştirilmiştir.
Orhan-38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla