Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18.10.2013, 02:42   #1 (permalink)
Jaqen
Root Administrator

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Forumaskı Kiz Vermezse

forumaskı kız vermese ))

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:koss kapiyi ac geldiler kosssssssssss

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:itekleme ya..gorende dicek evde kaldikkk

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:dogru diyo kiz..daha yesillenmemis cicegimiz o bizim

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:valla ben size diyim kolay kolay kiz vermeyizz biz

Kapi acilir misafiler iceri girer.. (masallahh sulaleyi toplamis gelmisler)

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:eee hangisi damat adayi?

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: annesine bak kirmizi rujlar felan..gorende dicek parise gelmis

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] :efendim hos geldiniz..sefalar getirdiniz

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:masallah masallah duzgun dogru insanlara benziyorlar..neyse bi hele konusalim tanisalim

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] :ben hala emin degilim @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] nin vaktimi geldimi diyre

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: niye moruk??? Birak oda yuvasini kursun.. Hem ortalik fena pis.. Bundan kurtulmusuz daha ne istiyon

Kizlar mutfakkda

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] :ayyyyyyyyyyyyyy cok heyecanlandim..keske SessizLiq inanasi babasida beni

gelse istese

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:.sus kiz… once okulunu bitir..hem bu isler nasib kismet

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:kizlar cay kahve yapsaniz koca muhabbeti yerine

Oturma odasi

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:ya ortagim tvyi kapatsana..surda onemli meseele konusuluyor

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:uffffffffff hepiniz kocaya gitseydinizde kurtulsaydik sizden

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:bosverseneee abi bu gidisle bunlari kimse almaz

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:efendim coluk cocuk iyi ins??

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:memleketde heresy yerinde ins?

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]glumuz ne is yapiyor acaba?

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:kizimiz daha cok genc..pek narin..biliyorsunuz ins?
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:hocam..nasib kismet..allaying biildigi isler bunlar ins

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:ay gina geldiiiiiiiiiiiiii..cocuk ha kacacak ha kacacak

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: efendim buyrun kahveleriniz..afiyed olsun (kahveyıde kesın Komsusu yapmısdır. okadar becerıklıdır )

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:tuzu attin icine insallah

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:allah sizi napmiya

@Efendim ALLAHIn emri Peygamberimizin Kavli Kizimiz @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] yi Oglumuza istiyoruz

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:hayirlisi hayirlisi
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] :kizimiz nediyor acaba

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:gunah gunah..hasbin allah..hasbin allah

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:sira bana gelcek ins

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: ufff sunlar bi gitsede KVP yi izlesek rahat rahat

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:eee kizim…nediyorsun..gonlun varmi?

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:sen nedersen odur babacim

Disardan bagirma sesleri gelir….cama hokum ederiz.. O da @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] heyt ortaligi yikar

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:Şimdi yandık

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:
heyttttttttttttttttttttttttttt verememezsiniz onu kimseyeeeeeeeeeeeeee.o benimmmmmmmmmmmmmmmmmmm..yikarimm yakarimmmmmmmm

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:Sen BiLiorsun ne yapacani @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:hemen abı
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:bunun kafasinii cokdan ezmeliydkkkkkkkk
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:sus nolur sus..asik olmus gunahmiiiiiiii

Misafirler : biz galiba yanlis zamanda geldik..kusura bakmayin nolur…
@ManGa: anne yapmayın ne olur kızı aldık
Babası oglum gormuyormusun..belalisi var kizin.sus rezil etme bizi.

Ve kalkar misafirler

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:ciceginiziii lokumunuzu unutmayin ya

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:Vurun şunun kafasına
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: of yaaaaaaaaaaaaaaaa fffffffffff.. Okadar pasta yaptim..Borek bisirdim…Sacima fon cektim…yuzumu boyadim… yine kocaya varamdimmm yineeeeeeee

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:uzulme yavrum… sen bizim acmamis cicegimizsin..elini sallasan 50si

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:abi biraz abartmadinmi

Hatamız Varsa AffoLa

Konu Jaqen tarafından (18.10.2013 Saat 08:53 ) değiştirilmiştir.
Jaqen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla