Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21.10.2013, 21:08   #1 (permalink)
Jaqen
Root Administrator

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Forumaski Kurban Kesemezse

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:ALLAHU EKBERR ALLAHU EKBERRRRRRRRRRRRRRR

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] :LAAA ILAHE ILLAHHHHHH

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:ALLAHU EKBERRRRRRRRRRRRRRRRR

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:ALLAHU EKBERR LAA IlAHEEEEE

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:Yanlis dedin galibaaa panpaaaa

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:Endgirl hadi sen kizlrin yanina canim..hadi

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: su Endgirl bak.erkek isine karismasa olmaz.

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:hayret birsey ya....evlenseydide kurtulsaydik

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:yahu gelinmi cikartiyozzzz kurbanmi kesiyoz??Cekilin.

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: durr @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] dur..once dua..sonra bereket....kuzu kacmiyor yaaaaaaaaaaaaa..bekliyor evin arkasinda onu kesecegiz..ve yiyecegizzzz

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: kaburga tarafi benim...aksama yengene soz verdim yemek bisirmicek onaa guze bir sofra kuracagim

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:kuzunun gozleri benim..cok felaket tadi var

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:yazik ya hayvana..acaba ailesi varmiydi???

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:tabiki guzelim...sehirirn ortasinda 2.ci katli apartmanda oturuyorlardi..karisi 3 cocujlari gecinip gidiyorlardi..

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:tovbe estagfurullahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:birakmiyorlarkii hayvani suracikca kesim...mindar olacak hayvan..

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:macdan cocuklar gelecek...yazik onlar kurban kesmiyormus.bence cagirdim onlari.yazik sevaptir.

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:dusunuyorum; aksama kurban etimi yiim; yoksa deniz kosesinde piknigemi gidim

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:ben elimi kana bulamam...sofra hazir oldunda cagirirsiniz bizi kizlarr

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:tabi tabi...gel keyfim gel...kurbani sen post edecen

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:kurban kesilecekte..biz yiyecegizde..oooooooooooooooooooo..

Evin arkasi

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] :gel pisi pisi....gel pisi

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Eminmisim

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:eminim...hadi ac ipleri...onlara kurban murman yok.. hadi arabanin arkasina koyalim kacalimm

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:ahaaa simdi dustunuz elimeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

adminimmmmmmmmmm adminimmmmmmmmmm..kurban giidyo kurbannnnnnnnnnnnnnnnnnn

THE END

Konu Jaqen tarafından (21.10.2013 Saat 21:10 ) değiştirilmiştir.
Jaqen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla