Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20.11.2013, 02:51   #56 (permalink)
Viky
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Senaryo yazma

" Kimse yerinden kıpırdatmasın. Hey sen!! Gel benimle.. Sana diyorum.. Kaldır o koca poponu ve yanıma gel..."
Uyku sersemiydim. Ne olup bittiğini anlamam bir kaç dakikamı aldı ve elinde silah tutan adam yanımdaki güzel bayanı işaret ederek yanına çağırıyordu..
Yok artık bir bu eksikti. Şimdi de uçağım bir hava korsanı tarafında ele geçirilmiş ve yanım oturan dünyanın en güzel gözlerine sahip olan bayanı tutsağı yapacak onu şantaj aracı olarak kullanacaktı..
Hiç düşünmeden ayağa kalktım.. yanımdaki bayanı işaret ederek..
Bayan hasta senin işine yaramaz beni al" dedim..
"Kes sesini ve yerine otur... Hemen .."
"Bak beni dinle.... Ha... "
" otur yerine.. Burada kuralları ben koyarım..."
Güzel gözlü bayan elimden tuttu .. Onun elini hissedince ona baktım.. Gözlerimiz buluştu.. Sadece dudak hareketleriyle " otur lütfen...ben federal ajanım ... " dedi.. Gözlerim kocaman açılmış bir sekilde duyduklarımı hazmetmeye çalışırken, hava korsanı yanımıza gelip elindeki silahı alnıma dayadı..
"Kes sesini ve yerine otur.. Senden bir tek kelime dahi duyarsam.. O kelime bu dünyadaki son kelimen olur.. Anladın mı beni ? "
Ağzımı açmaya cesaret edemedim.. Anladığımı göstermek için sadece başımı salladım..
Gözleri yanımdaki bayana çevrildi.. " gel benimle "
Kız yerinden kalktı .. Kız önde korsan arkasında kokpite doğru ilerlediler ....,

Viky isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla