Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29.11.2013, 10:36   #41 (permalink)
HANDAN
Özel Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.

Alıntı:
Angelus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hoşgeldin @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL].

Meseleyi bilmiyorum fakat Sizi getiren sebep gidişinize de mani olmalıydı.
Çok Haklısın getiren sebepler sahıslar gıderkende gıtmemem ıcın elınden gelenı yaptılar,
Lakin benim ağzımdan laf birkere çıkar bir surata tükürdüysem o surata asla bakmam,
Benım görüşüme saygı gösterdiler kişilik meselesi eline yetkiyi alıp istediği gibi at koşturan, yetkisi eline diye saçma sapan konusan, dayılık taslayan, herseyi ben bilirim ben ne dersem o tarzında hareket eden, kişilere göre sınıflandırma yapıp yetkılendıren, haklı haksız dusunmeden emege saygısızlık eden, ukala, bencil, saygısız insanlardan nefret ederim Forum yönetiyorsun TC. değil bu kadar abartmak ne haddine, benım forum hayatım 15 senelık Bahar benım ilk goz agrım onunla tanısmıslıgım bır oncekı sıtemızden ... Gidişime sebep olan şahsa gelince yapmacık çift karakterli yüzünü ortaya koydu asla böyle ınsanlara ıtıbar etmem babamın kızı degıl neyseki yollanmıs burdan sevındım nedenıne gelınce gecte olsa anladılar kımın ne oldugunu

O yuzden dıyecegım odur ki arkadaşım dışardan farklı algılayabılırsın ama arkadaslarımın gıderken manı olup olmadıgı konusunda neler yapılıp konusuldugunu bılemezsın o gun karar aldım bıraktım gelmedım o şahısla aynı ortamda bulunmamak için suan ıcınde o şahsa yol verıldıgınden ve gelısıme sebep olanlardan dolayı burdayım

Alıntı:
AKARSU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hoş Geldiniz
Tskler

Konu Asi Ruh tarafından (02.01.2014 Saat 14:43 ) değiştirilmiştir.
HANDAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla