Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16.12.2013, 11:08   #1 (permalink)
YeşiL6

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Duman-Rüyanda Görsen İnanma Tab

Duman-Rüyanda Görsen İnanma Tab

INTRO: F#5 ve E5 te arpej

F#m Em F#m
arkadas sen bu değilsin
Em F#m
görünüs sadece giysin
Em G
arkadaş niye gucendin
Bm A Bm A G
alıştım karıştım ben sana
F#m
RUYANDA GORSEN İNANMA

burası ilk kıtadaki "ALISTIM KARISTIM" arasında calınan yer
E||--------------------||
B||--------------------||
G||--6--7--6h7p6-------||
D||--------------9--7--||
A||--------------------||

F#m Em F#m
E||-----------------------|-----------------|---------------------------|------------------------|
B||-----------------------|-----------------|---------------------------|------------------------|
G||-----------------------|-----------------|---------------------------|------------------------|
D||-----------------------|-----------------|---------------------------|------------------------|
A||-----------------------|--------4--------|---------------------------|------------------------|
E||--2----2----2----5--2--|--5--7-----7--5~-|--10--12--10~---7--9--7~---|--5--7--5~---3--5--3~---|

F#m Em F#m
-----------------------|--------------------|---------------------------|------------------------||
-----------------------|--------------------|---------------------------|------------------------||
-----------------------|--------4-----------|---------------------------|------------------------||
--2----2----2----5b-2--|--5--7-----7--5~-7--|--10--12--10~---7--9--7~---|--5--7--5~---3--5--3~---||

F#m Em F#m
arkadaş sen bu değildin
Em F#m
bilinen sadece ismin
Em G
arkadaş niye değiştin
Bm A Bm A G
F#m
RUYANDA GORSEN İNANMA

burası da ikinici kıtadaki "ALISTIM KARISTIM" arasında Kaan la beraber calınıyo
E||--------------||
B||--------------||
G||--7--6--------||
D||--------9--7--||
A||--------------||
E||--------------||

ara solo
F#m Em F#m
E||-----------------------|-----------------|---------------------------|------------------------|
B||-----------------------|-----------------|---------------------------|------------------------|
G||-----------------------|-----------------|---------------------------|------------------------|
D||-----------------------|-----------------|---------------------------|------------------------|
A||-----------------------|--------4--------|---------------------------|------------------------|
E||--2----2----2----5--2--|--5--7-----7--5~-|--10--12--10~---7--9--7~---|--5--7--5~---3--5--3~---|

F#m Em F#m
-----------------------|--------4-----------|---------------------------|------------------------||
--2----2----2----5b-2--|--5--7-----7--5~-7--|--10--12--10~---7--9--7~---|--5--7--5~---3--5--3~---||

F#m Em F#m
arkadaş sen bu değilsin
Em F#m
yaşayan sadece fikrin
Em G
arkadaş niye gücendin
Bm A Bm A G
F#m
RUYANDA GORSEN İNANMA

burası üçüncü kıtadaki "ALISTIM KARISTIM" arasında calınan yer
B||--------------------||
G||--6--7--6h7p6-------||
D||--------------9--7--||
A||--------------------||

F#m Em |
sana boynumuzu eğeriz sanma |
Bm A |
hakkımızı gelir alırız zorla | burası 3 kere tekrarlanıyo
G F#m |
saklayacak yüzün yok yok |
G F#m |
RUYANDA GORSEN İNANMA |

cıkış solosu

F#m Em Bm A G
E||--------2--0--------------|-----------------------0--|--------------------------|--------------------------
|
B||--2--3--------3--2--2--3--|--2--0--0--2--0--2--3-----|--3--2--0--0--2--0--------|--0-----------2--0--------
|
G||--------------------------|--------------------------|--------------------2--2--|-----2--0--2--------2--0--
|
D||--------------------------|--------------------------|--------------------------|--------------------------
|
A||--------------------------|--------------------------|--------------------------|--------------------------
|
E||--------------------------|--------------------------|--------------------------|--------------------------
|

F#m G F#m

-----------0--------------|--------------------------|---------------------||
-----2--3-----2--3--0--2--|-----0--------------------|---------------------||
--------------------------|--2-----2--0--------0--2--|--0------------------||
--4-----------------------|--------------4--4--------|-------4--5--4-------||
--------------------------|--------------------------|---------------------||
--------------------------|--------------------------|---------------------||

YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla