Konu: Ela
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20.12.2013, 14:52   #36 (permalink)
Ela
Boşver gitsin...

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Ela

Alıntı:
Lykia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Elam canım benim seni nasıl tarif ederim bilmiyorum ama deneyeceğim
Sanal alemde tanışıp kendimi ilkkez açtığım tek insansın çok başka seviyorum seni ben. Arkadaş dost kavramı olarak değil bu kardeş sevgisi gibi ağladığımda ağlayabilecek güldüğümde mislini güldürecek ve ağladığında ağlayabileceğim bir insansin sen. Ben daha önceleri senin gibi birini daha tanımadım sevenlerim oldu sevdiklerim oldu ama hiçbirinin samimiyeti seninkine benzemedi durup düşündüğüm zaman sanalda tanıyıp sanalda bırakmadığım nadir kişisin. Ve tüm samimiyetim ile söylüyorum Allah bana koca bir mutluluk vericekse yarısınıda sana versin gönlündekini de sana sonsuza dek nasip etsin. Hayatımdan herkes gitsin ama sen hiç gitme olur mu ben seni üzmem ben seni diğer insanlar gibi yarı yolda komam ve ben senin asla güvenini sarsmam çünkü seni çok üzmüşler çok ürkütmüşler sana hiç kıyamam ben. Seni canı gönülden seviyorum bitanem iyki varsın iyki tanımışım seni :*** monitörü kapattığımda aklımda kalan balım hep gül hep mutlu ol sen

ben sana ne diyeceğimi bilemedim yemin ediyorum çok duygulandım hani sulugöz değilim gerçekten ama şu yazdıkların varya =(' .... beni inanki çok gururlandırdı canım benim .. yazan ellerine kurban olurum senin. Mutluluğunu ve herşeyini gözünü kırpmadan sevdiğine verebildcek bir insan yok şu dünyada ama sen bunu yaptın. Umarım bende senin güvenini hiç sarsmam gülüm. bu en son isteyeceğim şey olur hatta bunu hiç istemem. Seni canlı hiç görmedim dilerim bir gün doyasıya hem dertleşip hemde hasret gideririz.
çok seviyorum seni.sen hiç üzülme ve mutlu ol.