Konu: Emir
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20.12.2013, 22:38   #6 (permalink)
Veda
Bağımlı Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Emir

Mesela çok başka bir adamsın inan buna, ve başarı hep seninle. Her zaman bir gurursun her okulda her ortamda, her toplantıda, her sınavda, her yerde inan bana. Farklısın herkesten. Tuhaf bir farklılık. "hoş geldin hoş bulduk" fasıllarını sevmeyecek kadar, gelen misafire "selam terliyim de" diye geçiştirecek kadar değişik , sevgini açığa vuramayan ama illa ki bizi sevdiğini bildiğimiz tuhaf biri, herkesten farklı biri. Anneler gününde "annem bana hediye almalı, böyle bir çocuğa sahip olduğu için" diyen şımarık bir erkek çocuğu bazen. İradesine fazlasıyla hakim olan, hiç bir kötü nefs'in kirletemediği, bizlere başımızı bir an öne eğdirmeyen farklı biri. Herşeyini ailesine adamış bu yaşa gelmiş hala sadece ailesi için çırpınan her başarıyı elde etmek için çabalayan ve hiç birzaman kaybetmeyen farklı biri. Tüm bunlara kimse takılmıyor biliyomusun. Çünkü onlarda "alıştık artık" diyerek geçiyor çoğu zaman bukadar alıştırmışsın kendini ve kişiliğini. Bazense o ciddi duruşun altındaki çocukluğunu tüm şımarıklıklarınla seviyoruz seni böylece. Kazandığın okul, hedefin, ideallerin ne büyük bir gurur ne büyük bir onurdu bizim için. İsmini görmek birinciliklerle özdeşleşmiş olarak. Yine ismini görmek duvarlarda ne büyük mutluluk hepimiz için. işte "kardeşim bu" diyorum, hatta kardeşim bile değil içimde her dile getirişimde fırtınalar koparak "işte benim İKİZİM bu" diyorum "kem gözlerden korusun esirgesin rabbim" diyorum. Bu isme bu güzel gözlere, bu duruşa, bu yaşam biçimine, önündeki pırıl pırıl geleceğe hiç bir şey gölge düşürmesin diyorum. Gelip geçici çocukça hevesler başını döndürmesin ne olur diyorum. Bir kaç süslü söz unutturmasın sana kendini diyorum. Hep öyle pırıl pırıl kalsın gözlerin, hiç kirlenmesin o anne doğumundan beri kalan bebeksi kokun. Hiç kimse hiç bir şey kirletmesin o güzel o samimi içten yüreğini. O çokta açığa vuramadığın gönlünde kalmış sevgin, çocukluğun, mutluluğun, heycanın, kimseye göstermediğin o özel yaşamın. Sıkmasın canını hiç birşey ben senin gözünden akan tek damla yaşa canımı vericekken kimse akıtmaasın gözünen o dünyalara değer ömür yaşını.. Gördün mü bak nekadar çok şey varmış seni mutlu edicek.. Emir canım benim, hiç birşey ama hiçbirsey o benim için ömre bedel yüreğini burkmaya değmez.. Sen hep böyle ol, seni seven bırak böyle sevsin, eğilme, bükülme seni seven böyle sevsin.
Bunları normal bir insan anlatır gibi anlattım kardeşim olduğun için değil var olanı söyledim Bunlara artı olarak kişisel bir şey ekleyecek olursam; Fazlasıyla HUYSUZ, bir okadar MERHAMETLİ bebeklere ve yaşlılara canını veren ailesine çok bağlı biridir Emir. Birde çok fazla agresif ve sinirlidir ama anlık esip gürler geçer Kimseye zarar vermez kendine verdiği kadar hiç kimseye zararı olmaz. Biraz mı desem fazlasıyla mı desem Maçoluk vardır. Light ve entel tabirli erkeklere göz yumamaz Neyse yeter bukadar anlatım bana kalsaaa ooo öptüm yüreğinden evin direği. Yeter birdaha yazmıcam emir yaa

Veda isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla