Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25.12.2013, 12:38   #34 (permalink)
Elif
Aktif Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Erkek adam odun olur gerekirse öküz olur ama asla gevşek olmaz.

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Arkadaş dediğin kişiyle belli bir mesafen oluyor. Dost dediğinle olmuyor, oluyorsada bunun bi dengesi var onuda herkes tutturamaz, tutturulmuyorda. Dost iyiliğin düşünürde sevgili düşünmezmi ?.

Şahsen ben kendi hemcinselerimden de korkuyorum. Burda sadece Erkek fırsat değerlendirir diye bakılmamalı ki bakılmıyordur da. Örnek veriyorum Reelden. Çok iyi tanıdığım iki kişi eskiden Dost idiler düşün nasıl dost Erkek sevdiği kızı gelip Dostu olan kıza anlatıyormuş. Erkeğin niyeti iyi kıza sadece dost gözüyle bakıyormuş ve bu dostluk bir iki günlük değil iki senelik bir dostluk. Ama kız içden içe erkeğe karşı farklı duygular besliyormuş. Ve vaktin bekleyip Erkek sevdiği kızla ayrıldığı dönem dostlukları sınıf atlıyor. Şuan bir zamanlar dost olan iki insan şimdi kaç senelik mutlu sevgililer.

En gerçeğide ne biliyomusun ?. Şuan ne kızın birtane arkadaşı var ( kız, erkek dahi ) Nede erkeğin birtane kız arkadaşı. Kaldı ki dost olacak.

İşte ben bu tür olaylar yüzden erkek ve bayan dostluğuna yedek sevgili gibi bakıyorum.