Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28.10.2012, 03:46   #1 (permalink)
Mavi

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Arrow En Güzel AŞK Şiiri Yarışması...

En Güzel AŞK Şiiri Yarışması...

Arkadaşlar En Güzel Aşk Şiiri yarışması Kuralları ;
1- Şiir herhangi bir şairin ya da kendi yazdığınız bir Aşk şiiri olabilir.
2- Yarışmaya katılan arkadaşlar bu başlık altında "Katılıyorum" demesi yeterli.
3- Yarışmaya katılacak olan yarışmacılar şiirlerini bana pm yoluyla atacaklar.
4-Yarışmaya katılan şiirlerin kime ait olduğu ya da kimin seçimi oldugunu yarışma bitene kadar söylemeyeceğim.
5- Rast gele numaralandırma yapacağım şiirleri ankete sunacağım.
6- Bu anket sonunda 1. olan şiir belli olacak .

1 hafta içerisinde 3 kişinin katılması yeterli olacaktır yarışma için.

Not : Şiirler ankete sunulduktan sonra X numaralı şiir benim deyip yarışmada hile yapan arkadaş olursa vicdanıyla başbaşa bırakıyorum.

Şimdilik bu kadar ..

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL], @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL], @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL], @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL], @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL], @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL], @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL], @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL], @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL], @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL], @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL], @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL], @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL], @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL], @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL], @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL], @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL], @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL], @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL], @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL], @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL], @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL], @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL], @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL], @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL], @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

Yarışma tarihi yeterli sayıya ulaştıgında katılılcılar açıklanacaktır...

Herkes herkesi sevmesin, gerek yok.

Konu Mavi tarafından (29.10.2012 Saat 00:02 ) değiştirilmiştir.
Mavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır