Konu: Lisa
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30.12.2013, 17:03   #7 (permalink)
Lisa
Üşüyorum; Sözlerin Çok Soğuk !
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Lisa

Alıntı:
ZeN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Geldik yine cokca sevilen Derin yürekli kiza. (: Benim hakkimda demis ki "Zen beni de sever sanirim". Elbette cok seviyor seni ama fenadir ZeN. Senin lan babana olan sevgini kiskanir her gördügünde "ay biri de beni böyle sevse ya" der. Lisa beni de öyle güzel sever misin.?

Saka bir yana cesaretine hayran kaldigim icin delikanli kiz diyorum ben ona. Öyle cesur ki. Öyle gözüpek. Düsündügü seyi tokat gibi indiriveriyor insanin yüzüne. ( Güzel de yapiyor.) Bir kere saclari cok güzel bu kizin sonra paylastiklariyla hem cok güldürüyor, hem hüzünlendiriyor. Gülen yüzünün ardinda kocaman bir hüzün dagi var gibi geliyor bana. Dilerim hayat o derin yüreginden hüzünü alip yerine kocamannn mutluluklar getirsin..
Canım benim sağol hakkımda böylesi güzel düşüncelere sahip olduğun için
Çok utandım şuan
Ben seni de severim ama babacım gibi sevemem yalan yok ama severim yani daha çok severimm

Alıntı:
Emir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben onu cümlelere dökemiyorum bu konuda çok fazla kıtlık yaşıyorum..
Yani herkese bir yorumum oldu var da evet ama ona yok kuramıyorum..
Sanal alemde ben ilk kez birine "kızım" takısını kullandım..
Bakmayın öyle öz kızım falan değil ama emin olun bir kızım olsaydı eğer onun gibi sevip kollar hissederdim..
Yeri o kadar ayrıdır ki bende.. Ya küçük falan kızım falan derim ama bana felaket annelik yapar..
Çok hissederim onu ben.. Aynı şekilde bir insan kilometrelerce öteden birini her sıkıntı yaşadığı gün arayıp seni rüyamda gördüm babacım dardaydın diyebilir mi ?
O hissediyor.. Bunu çok garipsiyorum ama vallahi hissediyor..
Hiç unutmuyorum ilk tanıdığım zamanlar çok savunmasız çok saf çok cabuk kanan biriydi.. Dedim ben bunu öyle bir ASLAN yaparım ki elini atanı kapar.
Aha valla da yaptım elini atanı kapıyor. iyi niyeti kötü niyeti çabuk kavrayabiliyor..
Ama babası gibi çok fazla dobra ve samimidir sevmediği insana asla rol yapamaz..
İkimizin de burcu da kan grubu da aynı felaket benzer bana huyu suyu ((:
Çok seviyorum onu ya huu (:
Gıduww (:
Neyse yeter ya saçmalarım ben seni anlatamam yeminle (:

Dipnot ; Üzgünüm ben senin kadar uzun cümleler kuramıyorum sana kızım
Dibindibinot: Ben seni tanıdığım için hergün Rabbime şükrediyorum..
Çokun çokunun çoku seviyorum
Ağlamiciğiiiimmmmm
Canımdan ötem benim iyi ki varsınnn...