Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03.01.2014, 01:24   #59 (permalink)
Vin Diesel
Bağımlı Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
yank Forumda flood koruması

Alıntı:
EndGirl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Herseye muhalefet oluyorsun farkinda misin cinsiyet ayrimi diye bisey yok bu forumda sen isteklerini tartisarak soyluyorsun bak bakim o saydigin uyeler ne sekilde yazmis sen ne sekilde yazmissin ??
Emegine laf eden yok. Konu emekse herkes emek veriyor tek sen vermiyorsun.
Herkes fikrini soyluyor @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]'da elinden geldigince orta yolu bulmaya calisiyor. O arkadasindan da senden de rica ediyorum konuyu saptirmayin.
EndGirl sana ve söylediğin hiç bir şeye cevap vermeyeceğime yemin ettim ben.
Çünkü seni zor duruma düşürmüşüm bu sebepten bir arkadaşım arkadaşlarına yalan söylemiş ve yalan söylenen kişide benden özür diledi.
Sırf senden bir şey istedim diye 4 ayrı kişi birey ile aram açıldı.
Bu arada ben her şeye falan muhalefet olmuyorum . Bence sen şuan bunu kullanmaya çalışıyorsun. O arkadaşımda burada yorumcu bir admin ve 1 editörlede diyaloga geçtim konu ile alakalı ve oy çokluğu işte naparsın diye yorumda aldım.
Tekrar belirtiyorum yazdığın hiç bir şeye cevap vermeyeceğim çünkü senden bir şey istedim diye olmadık şeyler oldu.
Ben gayet düzgün bir şekilde belirttim ve doğru tespitler yaptım.
Bu arada nefret ettiğin insanlara bu tür ithamlarda o senden bir şey istedim diye bana direk kızı zor duruma soktun sen kimsin görürsün diyen insanların karalaması ile hiç bir yere gelinmez sadece insan küçülür.