Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20.01.2014, 20:34   #1 (permalink)
Şafak
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
yeni 22 Ocak 2014 Akrep Burcu Yorumu

22 Ocak 2014 Akrep Burcu Yorumu

Bugün iş hayatınızda mesai arkadaşlarınızın bazıları ile insanlarla son derece uyum içinde olurken bazılarıyla da tamamen ters düşeceksiniz. Bu süreçte karşılaşacağınız zorlukları çözmek ya da yok saymak size kalmış.Benim tavsiyem zorlukları mantıklı bir şekilde ele alıp çözmeniz yönünde olacaktır.Bunun için zihninizi yeni fikirlere açın ve kesinlikle kararlı tavırlar sergileyin.Özel yaşamınızda ise eviniz ve aile yakınlarınızla ilgili rahatsızlık duyduğunuz çözüme kavuşturmanız gereken konuları ele almak için motivasyonunuzu yükseltiyor.Bu dönemde aşırı iyimser davranmaktan kaçının.Gerçekleri görerek hareket edin onları kırmamak adına yapmanız gerekenin çok üstünde sorumluluk yüklenmeniz mümkündür.

Günün Olumlaması: Kendi kararlarımı en yüce hayrıma olacak şekilde adil bir şekilde uyguluyor, Doğrularımdan vazgeçmeden kimseyi incitmeyecek zarar vermeyecek haliyle sahipleniyorum. Özümden gelen sese kulak veriyor yüksek zekamla birleştirerek hayat yolunda güçlü bir şekilde ilerlemeye devam ediyorum.

Günün Kristali: Pirit

Günün Rengi: Kırmızı

Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla