Konu: Ne oldu yine
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26.01.2014, 23:56   #1 (permalink)
Perii
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Ne oldu yine

Ne oldu yine

Ne oldu yine tatli kiz..Kim uzdu seni yine ve sinirlendin de hemen bavulunu hazirlayiverdin yine ...Bak yineleri doldurdun hayatine yine !!! Ben ne demistim sana ufacik kizmalarda ve darilmalarda bu kadar da kizmak yakismaz sana diye demistim iyi hatirla...Hadi don bana yuzunu nazlanma bak bende senin gibi kuculdum karsinda kocaman iken sevdigim oldugundan ve senin sevdigin olmamdan sana karsi saygimdir kucugum don bana nazli hanfendicIK..Soyle ne yaptik yine bizler suskunlugunle en buyuk cevabi verme bize konus konuski hatalarimiz neyse onlari duzelte duzelte bizde buyuyelim seninle.....Anlasalim ve birde ufacik darginliklarda asla bavulunu toplama ...Bavulununda toplama zamani gelecektir ancak su durumlarda toplamani isterim senin...Sen nazli bir ciceksin ve dinimizin bile onem verdigi bir ciceksin..Ancak bavulunu guzel ailenle buyudukten sonra sevdigine emanet olarak gideken toplayip baba evine veda ederken toplarsin ve mutlu mesud yasamaya calisirsin inseallah..lakin su da varki sevdiginin yaninda yine acilar olacaktir bunlar hayatinn tuzu biberidiler onemli olan yine guzelce konusup anlasmaktir..Ve bunuda sakin unutma ufak tefek seyler icin yine bavul toplanmaz...Son olarak ta soyle toplariz bu dunyadan giderkeninsan ... Bavulunu alip gidersin ama sunuda belirteyimki bu bavulunda elbiselerin degilde yaptigin iyilklerin,sabir ettigin cilelerinin ecirleri ve yaptigi her guzellgin karsiligi ile doldurulmus bir bavul hazirla ..Bavulunu ruhun bendenden ayrilinca zaten direk seninle gelecektir kucugum...Iste daha kucuksun boyle kucuk seyler icin asla bavulunu toplama ve dediklerimide asla unutmayasinki guzel kizim ve guzelliklede unutulmayasin...

Perii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla