Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08.02.2014, 09:22   #137 (permalink)
Derda
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Profilinizdeki Nickleri Yorumlayın

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ =Uzun zamandır bildiğim yeni tanıştığım halden anlayan,saygılı ve sevgi dolu.Umarım hayatın hep güzel insanlarla dolup taşsın
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] =Günlüğünü takip ederim.Yorumları eğlencelidir.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] =Yavruceylan bu hatun çok zeki bence,duygusal ve bir o kadar da eğlenceli.Öperim
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] =Tanımıyorum.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ =Valla seni bende tanımıyorum,arkadaş listemden çıkarıyorum tekrar ekliyorsun kabul ediyorum hiç konuşmadığım ve bilmediğim biri.Sen kimsin yahu
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] =Herkese karşı kibar ve naif bu yüzden saygı duyduğum biridir..
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ =O da benim kardeşim,canım,bitanem,küçüğüm.Korefanıdır bende severim ortak noktamız korelilerdi zaten hep mutlu ol.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ =Kısa sürede amma çok şey konuştuk seninle,büyüğümdür,saygı duyarım sohbeti keyiflidir,konuştukça konuşasın gelir ama bazen öldüresin gelir
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ =Kardeşim çok severim ben onu.Aklı başında yorumlarıyla takdir ederim.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ =Çalışkan,eğlenceli ve benim gibi gevezedir,sevilir ve öpülür yani