Konu: 1 2 3 Tıp
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11.02.2014, 14:34   #9 (permalink)
Aslı
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 1 2 3 Tıp

Gelecekte hayatımı paylaşacağım adama.
Beni sev. Çok sev. Herkesten,her şeyden çok sev. Beni bırakma. Diğerleri gibi gitme. Gitmene izin veremem. Eğer gidersen üzülürüm,ağlarım,çok ağlarım.
Beni şaşırt. Değişik şeyler yap benim için. Bi gün balon al,bir gün kırmızı gül. Hem romantik ol hem şakacı,komik. Beraber gülelim. Saçma sapan şeylere gülelim.
Ben üzüldüğümde yanımda ol. Ben ağladığımda senin omzun ıslansın. Senin omzuna yaslanarak uyuyayım otobüs yolculuklarımızda. Senin omzun,senin kalbin hep benim olsun.
Güldür beni. Ben gülmeyi severim bilirsin. Çok severim. Sen de sev. Gülmek güzel şey değil mi?
Sonra bir gün elinde bir yüzükle gel. İkimizi sonsuza kadar mutlu edecek olan kelimeleri söyle bana.
Bir kızımız olsun. Sana ‘baba’,bana ‘anne’ desin. Yürümeyi sen öğret ona,ilk bana anne desin. Üçümüzün bir sürü fotoğrafı olsun. Sen onu da sev,çok sev. Ona yakın davran. Hayatındaki 2 kadın olmamıza izin ver.
Sonra beraber uyuyalım. 3’ümüz. Battaniyenin altında. Kızımız bizimle. Ortada. El ele tutuşalım. Kızımızın uyumasını seyredelim. Ne kadar güzel bir kız olduğunu konuşalım.
Ve her zaman ”Seni seviyorum.” diyelim birbirimize.
Beni hiç bırakma olur mu?
Ben seni çok seviyorum

Alıntı..

Aslı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla