Konu: Alkagin
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05.11.2012, 12:38   #1 (permalink)
Nixie
“Geçti artık,göğsümde
kuş barınmaz anladım. ”
(Metin Altıok)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Alkagin

Formülü:

Solüsyon:
Triklosan,0.150 g;Kalendula Officinalis Çiçek Ekstresi, 0.200 g; Tilia Kordata Çiçek Ekstresi 0.200 g.

Pudra:
Mısır Nişastası,56 g;Buğday Nişastası,18 g;Pirinç Nişastası,11 g;Tapioka Nişastası,6 g; Çinko Ok.
Farmakolojik özellikleri:

Endikasyonları:

Alkagin Solüsyon, Kadın ve Erkek İntim temizliğinde kullanılır.

Alkagin Pudra Deri Ph sına yakın hafif alkali, talk içermeyen, derinin korunmasını sağlayan, koruyucu intim pudrasıdır.
Kontrendikasyonları:

Ürünün bileşimindeki maddelerden birine aşırı duyarlı olanlarda kullanılmamalıdır.
Uyarılar/Önlemler:

Kullanmadan önce kullanım kılavuzunu dikkatlice okuyunuz. Kullanmakta olduğunuz ilaç var ise, muhakkak doktorunuza ve eczacınıza bildiriniz. Oda sıcaklığında saklanmalıdır. 18 derecenin altındaki sıcaklıklarda damlanın yoğunluğunun arttığı gözlenebilir. Bu ürünün bozulduğu anlamına gelmez. Oda sıcaklığına getirilmesi ve çalkalanması durumunda eski akışkanlığını kazanır. Kullandıktan sonra kapağını iyice kapayın. Son kullanma tarihi geçmiş ürünü kullanmayın.Yan etkiler/Advers etkiler:

Bilinen bir yan etkisi yoktur. İstenmeyen bir yan etki görüldüğünde Sağlık Bakanlığı Türk İlaç Etkilerini İzleme ve Değerlendirme Merkezi (TADMER)'ne bildiriniz.İlaç etkileşimleri:

İlaçlar arasında etkileşmeden kaçınmak için almakta olduğunuz ilaçları doktorunuza veya eczacınıza sistemli bir şekilde bildiriniz.Kullanım şekli ve dozu:

Damla:
Şişe çalkalandıktan sonra günde 4-5 kere her bir burun deliğine 2-3 damla damlatılır.
Merhem:
Günde 2-3 kere her bir burun deliğine sürülür yavaşca iç yüzeye yayılacak şekilde masaj yapılır.

''Beni anlamadın demeyeceğim. Beni anladın.
Zaten en dayanılmaz acı buydu.
Sen beni anladın. Anladığın halde canımı yaktın..''

(Frida Kahlo)

Nixie isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla