Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21.02.2014, 14:19   #1 (permalink)
Maestro
ოսรﻨ८ ﻨร
ოկ lﻨքε
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Tolga Akyıldız - Özür Dilerim Çok Sevdim - Kitap Tanıtım

Tolga Akyıldız - Özür Dilerim Çok Sevdim - Kitap Tanıtım

Özür Dilerim Çok Sevdim

Gazeteci - Yazar Tolga Akyıldızın ilk kitabı "Özür Dilerim Çok Sevdim" gerçek aşkın peşinde olan bir adamın, kadınlar, ilişkiler, ayrılık, gitmek, kalmak ve ölüm üzerine öykülerinden oluşuyor.

Özür Dilerim Çok Sevdim, hem öyküsünün hem çizimlerin derinliği ile okurları etkileyecek ve ilişkilere dair yeni sorular sorulmasını sağlayacak. Tolga Akyıldızın öykülerine genç kuşağın başarılı ressamlarından Eliff Karadayının çizimleri eşlik ediyor.

"Bu kitapta; çok sevmiş, sevdiğinde kalbini ardına kadar açmış, becerebildiği kadarıyla kendini sevdiği kadının yerine koymuş, bu nedenle çok yara almış ama yine de sevmekten yılmamış bir adamın hikâyesini okuyacaksınız.

Yaptığı iyi şeylere; kendine zarar verişlerine ve hatalarına da şahit olacaksınız.

Aşkın bir efendi-köle ya da iktidar oyunu olmadığına inanan; beni büyütmeyen, değiştirmeyen; kendimi sorgulatmayan şey aşk değildir diyen biriyseniz kendinizden izler bulmanız da mümkün...

İşin ilginç yanı; öyle biri değilseniz bile sizden izler var bu kitapta.

Bu kitaptaki adam da sizin gibi çelişkileri olan bir insan çünkü. Hayatın kendisi gibi..."
(Tanıtım Bülteninden)

Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla