Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17.03.2014, 12:46   #482 (permalink)
Narsinha

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Öneri ve Şikayetler

Alıntı:
Nora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben Derda,sebepsiz yere banlanan Derda..Forumda Allah'ın bir kulu çıkıpta senden hakaret işittik,şahsıma sövdün diyemez.Benim bütün yorumlarım samimidir.Sitemlerim de samimidir.Her telden yorum yapar,her türlü keyfime bakarım.Foruma gelmemi isteyenlerden biri de Narsinha ve banlanyan yine Narsinha.Bişeyler atıp tutmuşsun,siyaset,insanlık ahlak dersi vermişsin.Kendi vicdanını bu şekilde rahatlatmaya çalışıyorsun belli ama yemezler.Kimin ne olduğunu ikimizde çok iyi biliyoruz.Forumdan ayrılan herkes için neler saydığını gayet iyi biliyorum.Şimdi benim arkamdan atıp tutabilirsin ama dikkat et kendi yalanlarına çok fazla kendini inandırma.Mazallah kimse yardım edemez,aklını yitirirsin.Beni banladın,egonu rahatlattın.Aferin sana şimdi bu konuşmaları herkes görsün de kim kime durduk yere hakaret etmiş,kim kimi eleştirmiş.Klavye başında herkes çok delikanlı,herkes adamın dibi.Benim siyasi görüşüm elbette bana sen öyle şeyler yazmışsın ki beni hiç tanımayan birisi vatan haini filan zanneder.Ben senden daha yürekli daha vatanseverim buna kalıbımı basarım.Sportif ve Exodus bunları da yine sizin dediğinz gibi davranmadıkları için banladınız..İkisiyle bir daha sohbet olasılığım olur mu bilmiyorum ama ADAMSINIZ diyorum.Değerlisiniz beyler değerli.Korkak değilsiniz,ötesi var mı bunu bence yok.Derda reel-sanal her zaman dürüst ve kendinden emindir...
Ben yineliyorum konu içinde alcatraz’ın da dediği gibi ADALET konusunda herkes fikrini yazdı,bende Gezi Parkı olaylarında ölenlerin adını yazıp böyle saçma sapan ölümler varken kimse adaletten bahsedemez dedim.Boşa bakana bir yorum yapmamıştım,ta ki iki günlük yöneticiler gelip,siyasi deyip yorumlarımı silene kadar.Acaba yazdıklarımı nasıl okuyorlar çok merak ediyorum.Zihinleri hangi dünya da ne alemdeler?Siyaset nedir bundan haberdar mıdırlar bunları merak ediyorum.Herneyse benim muhatabım sadece Narsinha’dır kendisinin tutarsızlıklarıdır.Her insan tutarsızdır ama senin gibisini forum hayatım boyunca yemin ederim görmedim.Neyin kafasını yaşıyorsun?Bak söylüyorum ben senin savunmuyorum tarafı değilim dediğin adamı sevmiyorum yani ülkemi yönetmeye çalışan,öküzün trene baktığı gibi boşabakanı sevmiyorum.Sevmeyeceğim.Siyaset siyaset dediniz siyasi görüşümü de söyleyeyim de içiniz rahat etsin.Yukarda da söylediğim gibi ben kendimden emin,vatana olan bağlılığımdan eminim.Askerlik yan gelip yatma yeri değildir diyip askeri yerle yeksan eden yine aynı adamdır,polislerimiz onun kıçını korumaya giderken kaza yapmış ve şehit düşmüşlerdir.Bak her türlü ucu ona dokunuyor.Ben sizin gibi içten pazarlıkçı olmadım hiçbir zaman iyi tanırsınız beni.
Arkadaşlar merak etmişler onlara bile siyasi yorumlar vs denmiş yorumları silmiş.Gerçekten konuştukça dibe vurmuşsunuz.İnsanları kuklanız gibi yönlendiremezsiniz.Ben yeri gelir Deniz,Mahir,Yusuf için göz yaşı dökerim,yeri gelir Oktay Karakelle için gözyaşı dökerim.Ben bu vatan üzerinde kim haksız yere ölmüşse onun için tavrımı belli ederim.Atatürkçü tek bayrağı kutsal bilen biriyim.Demişsin ya ben birtek bayrağı sallamışımdır.Acaba o bayrak için gözünü kırpmadan canını verecek kadar da yürekli misin?Zannetmiyorum ya sen ölürsen forumu kim kurtaracak(!)ben kimseye atıp tutmuyorum söylediklerim mevcut hükümetin yaptıklarıdır,eksiği vardır fazlası yoktur.Al sana siyasi düşüncelerimi de yazdım.Benim yazdığım o yorumlar 2 gün boyunca forumda durdu,bütün yöneticiler sabah aksam okudunuz gördünüz de siyasi olduğunu kavramak 2 gününüzü mü aldı?Adalet konusunda siyasi olmayan yorumu siyasi diyip silen,siyasi olanları görmezden gelen yine aynı kişiler.Tutarlı olun tutarlı.
O yorumları silmediniz onu geçtim Buyucu geldi özel msj attı onunla konuştum,o bana diyeceklerini dedi bende söyledim mevzuyu kapattık.Ama Narsinha hırsını alamamış haksız olduğunu yedirememiş kendine aşağıdaki konuşmaları yapma gereği duymuş.Ben diyorum yav he he birçok mana var içinde bunun,asıl mana uzatma işine bak demektir.Fakat susmak ona göre değil,yine kendi yazdı kendi oynadı.Bir bilsen Murat ne kadar komik oldu bu tavırların.Sen mevzuyu kişiselleştirip bu durumlara getirdin,kendini aklamak adına başaramadın.
Son söyleyeceğim sana şu ; zamanında eleştirdiğin admin’in yolundan gidiyorsun.Dikkat et yürüdüğün yolda tek kalma ihtimalin çok fazla zira kimse uzun süre senin ego savaşınla uğraşmaz.
Son olarak ; beni seven bütün arkadaşlarıma kendinize iyi bakın haklarınızı helal edin diyorum benim zihniyeti dar,ego sorunu olan bir yöneticiyle bundan sonra aynı ortamda olmam söz konusu bile olamaz..Hep söylüyorum,konuşursam can yakarım,can sıkarım.Herkes Derda için ne düşünürse düşünsün,Derda kendini bilir,beni bilmesi gerekenler iyi bilir.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] büyüğüm dönmüşsün ama ayrı düştük,ulaş bana (: öperim yüreğinden.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] ve @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] sizleri çok seviyorum.Biz zaten her türlü irtibat halinde olacağız...
Görüşmek dileğiyle hoşçakalın.
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
Ortalığın durulmasını bekledim..Narsinha'da azıcık yürek varsa zaten sokak kadınları gibi laf dalaşına girmez,adam gibi forum yönetmeyle uğraşır.
Yönetimdeki kimseyle şahsi sorunum olmadı,olamaz da mevzular tamamen EGO sorunuyla alakalıdır..
Birazını okudum o kadar uzun yazmışsınki, ama bunu içtenlikle söylüyorum yazdıkların incir kabuğunu bile doldurmaz.Benim hakkımda senin gibiler, hep adaletli iyi yöneticisin der, tabi benim adaletim sizinle de ters düşünce benden kötüsü olmuyor.

Yukarda benim hakkımda yazdıkların, ben seni foruma hiç çağırmadım.Foruma gelmek isteyen sendin, hatta buradan birine Murat'a söylermisin beni eklesin konuşmam gerek diye.Benden Zeyy nickini istemedin mi?Ben sana ne dedim, o nicki artık sana vermem, defalarca banlatıp açtırdın.Özelde de sana söyledim burada da yazdım aynısını sen ŞAKŞAKCISIN.Bizim forumda siyaset yasak, gezi olayları yasak diyoruz, ama beynin bunu almıyor.Hırslı olan ben değilim sensin,çünkü kuralları çiğnemek pahasına da olsa bunu yapan sensin.Senin siyasi düşüncen sana ait, bizene bunu ulu orta sergileyeceksen seçim yakın, hangi partiyi destekliyorsan peşinden koş, burada vakit kaybetme.Ben kuralları uygularım, kim olduğu ne olduğu önemsiz, benim yönetimim de böyle.Bu yüzden benim vicdanım rahat, eğer ben seni sebepsiz banlasaydım, benim yöneticilerimden birisi olsun bunu dile getirirdi, çünkü bizim yönetimde Mod, Admin, Editor hepsi söz hakkını sahip ve karar alırken çoğunluğun kararı geçerli olur.

Narsinha isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla