Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17.03.2014, 22:44   #1 (permalink)
EbruLi

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
kalp Aşkıbiyotik

Aşkıbiyotik

[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

Kişiye Özel Aşkıbiyotik aşka dair en özel, en esprili hediyelerden biri. Kutusunun üzerine isimleriniz, prospektüsüne de özel mesajınız bastırılarak hazırlanan Aşkıbiyotik içerisindeki her tablet sonsuz huzur, sevgi, aşk ve mutluluk içeriyor.
şkınızın dermanı Aşkıbiyotik gerçek bir ilaç kutusu şeklinde tasarlanmıştır. Kutunun içinde rengarenk drajeler bulunmakta, dışı ve prospektüsü ise size ve aşkınıza özel olacak şekilde hazırlanmaktadır.

Bunun için tek yapmanız gereken sizi ve sevgilinizi en iyi ifade eden mesajı, isimlerinizi ve tarihi yukarıdaki ilgili kutucuklara girmek. Elbette prospektüsümüzün alt kısmında yer alan mesaj örneğinden de faydalanabilirsiniz.

Kutunun üzerinde isimleriniz, yan tarafında ise belirlediğiniz tarih yer alacak
Prospektüs İçeriği

Formülü: Her tablet, sonsuz aşk, sevgi ve mutluluk içerir.

Endikasyonları: Küresel ısınma, mevsim değişiklikleri, susuzluk gibi stres olgularının, maddi ve manevi bütün sıkıntıların birebir ilacıdır.

Yan Etkileri: İleri derecede bağımlılık ve bulutların üzerinde uçma hissi yaratabilir. Ayakları yerden kesebilir.

Kullanım Şekli ve Dozu: 2 tablet bir defada alınır. Etkisi ömür boyu sürer.

Prospektüsün alt kısmında ise sizin özel mesajınız yer alacaktır. Örnek mesaj:

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir benim için ve özellikle de senin bir yudum sevgine hasretim şimdi uzaklarda sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyor ve buseler yolluyorum buralardan… Kalbim hep seninle…

Önemli not: Aşkıbiyotik mutlu çiftler kadar kırık kalplerin, umutsuz aşkların da ilacı olabilir.

Her Yol Sana Çıkar
Galatasaray !

EbruLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla