Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03.04.2014, 15:39   #1 (permalink)
EbruLi

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Talking Komik ask.fm cevapları

Komik ask.fm cevapları

-En çok neden bahsetmekten hoşlanırsın? bişeyden bahsetmeden boş boş oturmanın ne kadar güzel olduğundan bahsetmekten daha güzel bir şey olabilir mi?
ne cümle kurdum ama.
-Her gün yediğin bir şey var mı? y.rrk var yermisin gürkan?
-Gelecekte nasıl bir ev hayvanın olmasını istersin? azmanya canavarı niteliğinde bir avradım olsa yeter
daha ala ev hayvanı mı var :F
-Hangi suçlara idam cezası verilmelidir?
annemle babama versinler .
beni doğrmaktan ala suç mu var :F
-Göbek deliğini derinlemesine kurcalıktan sonra o parmağı bi kokla. Tanımla şimdi bu kokuyu:‎ Mehtap A. başka işim mi yok .
-Ünlü olmak ister misin? Niçin? ünlülük farklı bi olay
hitap ettiğin kitle önemli
mesela evde beni tanımayan yok :F
-Bir maskeli baloda hangi maskeyi takardın? amaç dikkat çekmek değilmi
maske takmazdım ***.
en farklı ben olurdum doğal olarak :F
-Hiç vejetaryen olmayı düşündün mü? besin zincirirnin en tepesinde olmak iyidir
yediğim önümde
yemediğim zaten yok :F
-Arkadaşlarını nasıl selamlarsın? g*t tokuştururum
nasıl olacak
nasılsın derim en fazla
-Aynaya bak. Ne görüyorsun? kendimi görüyorum ne görecem ***.
ne görmem lazımdı?
ananı mı?
-Hangi ünlü kişiyle bir günü birlikte geçirmek isterdin? Annem.
Bizim orda çok popüler
-En son ne zaman kızgın olmuştun? Ne olmuştu? Hayvan mıyım lan ben kızışma dönemim olsun. :/
Sakin akıllı uslu bi kızım. Çok nadir kızarım.
-En sık hangi meyveyi yersin? Tabiri caizse : Ayva.
-İnsanLara Çok Ters CevapLar Veriyosun Farkında'mısın ? Cümle içindeki kelmelerin baş harfleri gibi kelime içindeki bir takım harflerin büyük yazılımı ve boşluk yerine kesme işareti kullanımı imlâya aykırıdır.
Sen bunun farkında mıydın?
-slm efendim gerçek bir köleniz olmasını ve o kölenizi her işinizde kullanıp sizin rahatınız için yaşamasını istermiydiniz‎ kemal kutal Beni rahatsız etmediği müddetçe herkes yaşasın.
-Mavi ojelerini yediğim. Dengesizim, biliyosun dimi? Seni sevdiğimi bildiğim gibi. Sıpa.
-Tabii canım kız dayanışması, ben de Osman abiyi seviyorum. peeeh!‎ Muhammed Bekci Osmanı seviyorum deme bence. Hani gençsin daha önün açık. O açıdan.
-einstein yazmak aynştayn olan telaffuzunu yazmaktan daha zor biliyon mu la? en kolayı yasin bence. tek seferde çıkıçıkıveriyo ağızdan Nietzsce yazmakta pek kolay sayılmaz ama Nietzche yerine Fatiha diyesim gelmedi hiç.
-Yurtta kalan bir öğrenciye önerebiliceğin şeyler?‎ Muhammed Bekci Çorapla parmak arası giyip merkezi kantine gelmeyin çekirgeler.
-Eğer bütün dünya dinleseydi, ne söylerdin? Savaşmayın sevişin.
Ama ***********in icadını da unutmayın.
Çocukken en sevdiğin oyuncak neydi? Yeşil kısa saçlı pörtlek gözlü bi oyuncak vardı. Dış maddesi çok sertti. İtici bi görüntüsü vardı ama severdim.
-Bır gün deneyeceğin hayal ettiğin en çılgın şey? Doğum yapmak.
-kim bu gözlerindeki yabancı?‎ kahtalı niçe Çapak olma ihtimali öyle yüksek ki...
-Hiç burnunu karıştırıp gizlice saga sola sürdüğün oldu mu, oldugundan daha samimi olup cevaplamanı bekliyorum. asdffgkg‎ Muhammed Bekci Bir zamanlar bi koltuk vardı. Uçmalı kaçmalı. Onla muhteşem anılara sahiptim.
Bilgisayar başındaki tüm kötü faaliyetlerimi kamufule eden yegane desteğimdi. Kırıldı. Attılar.
Özlüyorum...

Her Yol Sana Çıkar
Galatasaray !

EbruLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla