Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07.04.2014, 01:27   #2 (permalink)
Perii
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Küçükken Yaptığınız Yaramazlıklardan Kesitler

Aslında çok uslu biriydim ben ama genede yaramzlıklarım var benim Hemde 2 side dikişlik olay Benim değil iki kardeşimin başına geldi :d

Şimdi küçükken kumanda üstüne kavga edilir ama biz kardeşimle anahtar kavgası ediyorduk ben anahtarı alıp kaçmıştım bildiğin kapının anahtarı işte galiba kaçmak eglenceli birşey işte ben kaçtım kardeşimden filan oda gitti merdivenden düştümü atladımı ne etti bilmem kazma kafasını yardı peşime gelirken dikiş attılar dikiş izi kaldı hala

Sonra bir olay daha var bu sefer diğer iki kardeşimle gittik ormanlık bir yere ben yeşilliği severim o zamanalr ineğimiz var ben tazecik otları edeyim dedim diğer ikisinide kandırdım geldiler benle işte tavşan var tavşanlara gideceğiz diye kandırmak değil aslında neyse ben şimdi yyeşil taze otları koparıyorum bu ikiside tavanlara gidiyorlar giderkende bu sefer diğer kardeşim düşmüş tavşanlara gider kan çok akıyor bide gittiğimiz yer uzaktı neyse sakin sakin eve gittim nasıl oldu ağlamadım bilmiyorum o kardeşimde dikiş atılmıştı diğer 3 taneye birşey etmedim ama onlar sağlam çıktı Bir ara yaramaz kardeşimi anlatabilirm ama şimdilik bu kadar

Perii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla