Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07.04.2014, 22:45   #1 (permalink)
KaRaqiZz
BaHaRamaZaN

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart AÖF Sınavları Ne Zaman? ÖSYM AÖF Sınav Giriş Yeri Sorgulama 2014

AÖF Sınavları Ne Zaman? ÖSYM AÖF Sınav Giriş Yeri Sorgulama 2014

AÖF 2013-2014 Bahar dönemi sınav tarihleri açıklandı. İşte AÖF sınavlarının tarihlerine ait detaylar... 2013-2014 AÖF bahar dönemi sınav takvimi

Anadolu Üniversitesi bünyesinde yer alan Açık Öğretim Fakültesinde (AÖF) yaklaşık 500 bin öğrenci eğitim almakta. AÖF öğrencilerinin merak ettiği konuların başında ise AÖF sınavlarının ne zaman (AÖF sınav takvimi) olduğu sorusu gelmektedir. AÖF 2013-2014 sınav takvimi AÖF tarafından açıklandı. AÖF ye dair tüm detaylar haberimizde.

[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

AÖF kayıt yenileme

AÖF SINAV GİRİŞ YERİ SORGULAMA

AÖF 2013-2014 Bahar dönemi sınav tarihleri açıklandı. İşte

AÖF sınavlarının tarihlerine ait detaylar... 2013-2014 AÖF bahar dönemi sınav takvimi ve AÖF 2013-2014 bahar dönemi sınav tarihleri haberimizde... AÖF Bahar dönemi sınav tarihleri detayları AÖF resmi web sayfasından alınmıştır.

2013-2014 ÖĞRETİM YILI AÖF; İKTİSAT, İŞLETME FAKÜLTELERİ SINAV TARİHLERİ

ARA SINAV

14 - 15 Aralık 2013

DÖNEM SONU SINAVI

25 - 26 Ocak 2014

BAHAR DÖNEMİ

ARA SINAV

26 - 27 Nisan 2014

DÖNEM SONU SINAVI

07 - 08 Haziran 2014

2013-2014 ÖĞRETİM YILI İNTERNET BAŞVURU, KAYIT VE KAYIT YENİLEME TARİHLERİ

AÖF Nedir?

1982- 1983 öğretim yılında, ANADOLU ÜNİVERSİTESİ’ne bağlı olarak başlamıştır. Daha önce 70’li yıllarda Mektupla Öğretim adı altında uygulanmak istenen bu tip eğitim sistemi, bazı nedenlerden dolayı başarısız olmuştur. 1982 yılında başlayıp günümüze kadar ulaşan AÖF sistem, ilk dönemlerdeki aksaklıklarını gidererek, günümüzde 500 bin öğrenciye eğitim veren, başarılı bir kurumdur.

1982- 1983 öğretim yılında, ANADOLU ÜNİVERSİTESİ’ne bağlı olarak başlamıştır. Daha önce 70’li yıllarda “Mektupla Öğretim” adı altında uygulanmak istenen bu tip eğitim sistemi, bazı nedenlerden dolayı başarısız olmuştur. 1982 yılında başlayıp günümüze kadar ulaşan AÖF sistem, ilk dönemlerdeki aksaklıklarını gidererek, günümüzde 500 bin öğrenciye eğitim veren, başarılı bir kurumdur. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ bünyesinde halen 3 fakültede AÖFsistemi ile eğitim verilmektedir. Bunlar İktisat Fakültesi, İşletme Fakültesi ve Önlisans öğrencilerinin eğitimini veren AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTESİdir.

AÖF’ DE HANGİ BÖLÜMLER VAR?

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ bünyesinde toplam 3 fakülte ve

20 bölümle AÖF sistemi ile eğitim vermektedir. Önlisans ve Lisans programları olarak ikiye ayırırsak;

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ bünyesinde toplam 3 fakülte ve 20 bölümle AÖF sistemi ile eğitim vermektedir. Önlisans ve Lisans programları olarak ikiye ayırırsak;

Anadolu üniversitesi bünyesinde toplam 3 fakülte ve 20 bölümle AÖF sistemi ile eğitim vermektedir. Önlisans ve Lisans programlarının tam listesi aşağıdadır.